Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Kiralık Lüks Tekneler

0

Kiralık lüks tekneler ile yapılacak bir tatil şuanda sanırım herkesin ihtiyacı olan bir dinlence değil mi? Kalabalıklardan uzak sağlığımıza etki etmeyecek bir tatil istemez miyiz? Kiralık lüks tekneler şuan da tam ihtiyacımız olan şey aslında…

Yanımızda sevdiklerimiz denizin ortasında herkeslerken uzak sakin ve huzurlu nasıl da kulağa hoş geliyor değil mi? Gelin tekne tatilinin avantajlarından bahsedelim.

 • Her güne gün doğumuyla uyanmak. Gün batımını teknenizde izlemek.
 • Yüzünü denizde yıkamak ve sabah deniz keyfinden çıkar çıkmaz hazır kahvaltıyla karşılaşmak.
 • Öğlen yemeği, saat 5’te çay veya akşam yemeği için ne yiyeceğinizi dert etmeyişiniz.
 • Her gün başka bir koyda keyfinize keyif katmak. Gece yıldızlar altında uyumak.
 • Plajların gürültüsünden, hareketliliğinden uzak, şezlong nasıl bulacağım derdi olmadan sevdiklerinizle vakit geçirmek.
 • Gecenin bir köründe bile denize girebilmek özgürlüğü.
 • Kocaman bir valiz hazırlama gereği duymadan 1 mayo 1 şort ve 2 t-shirt ile tatili geçirmek.
 • Pandemi şartlarını düşünmeden riskin minimumda olduğu bir tatil geçirmek.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Naviera Yatçılık  sizin mutluluğunuzu ön planda tutarak her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir. Kiralık lüks tekneler sorununuzun çözümü tek tık uzağınızdadır ya da bir telefon yakınınızdadır.

 

Pandemide Lüks Tekne Kiralama

Pandemi insanların pek çok şeye bakış açısını ve özelliklerini değiştirdi. Lükse olan yatkınlıkları arttı. İnsanlar artık daha lüks tatiller istiyorlar ve bütçelerini buna göre ayarlıyorlar. İnsanlar tatil konusunda daha cömert davranıyorlar. Sağlık koşulları söz konusu olunca her şeyden vazgeçip lüks tatil imkanlarını değerlendiriyorlar.

Pandemide lüks tekne kiralama son dönemlerde en sık karşılaştığımız tatil biçimlerindendir. İnsanlar daha rahat hareket edebilecekleri, ailelerini ve kendilerini koruyabilecekleri tatilleri istemektedir. Pandeminin bunaltıcı etkisi aylardır dışarıya çıkmamanın verdiği stres ve buhrandan uzaklaşmak istemektedirler. Yapacakları kısa tatilleri de en iyi şekilde değerlendirmek istemektedirler. Bu yüzden de pandemide lüks tekne kiralama tatil seçeneğini değerlendirmektedirler.

Dilek ve isteklere göre çok çeşitli tekne ve yatları bünyesinde barındıran Naviera Yatçılık her an hizmetinizdedir. Her bütçeye ve tercihe uygun yat tekne ve guletlere sahip firmamız siz ve aileniz için en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır.

 

Tekne Tatilinin Avantajları?

Son dönemin gözde tatil seçeneği olan tekne tatilini diğer tatillerden ayıran pek çok özellik vardır. Biraz bunlar üzerinde duralım ki tekne tatilinden beklentilerinizle eşleşiyor mu inceleyebilesiniz.

 

 • Yeni yerler keşfetme fırsatı!

Standart bir otelde kaldığımızda genellikle günü otelin bulunduğu yerde geçiririz. Bu istasyonun etrafındaki bölgeyi ziyaret eder orada vakit geçiririz.. Ama iyi bir tekne gezisinde pek çok yeri görme imkânınız olacaktır. Örneğin, Bodrum’da tekne tatili serüvenimiz başladı diyelim. Büyüleyici Bodrum Körfezi’ni gezdikten sonra Datça’ya gidebilir ve güzelliğine hayran kalabiliriz. Elbette bu durum sadece Bodrum ve Datça’yı değil, aynı konaklamada birbirine yakın tüm tatil beldelerini ziyaret etmenizi sağlar.

 

 • Bütçenin ilk günkü plandan şaşmaz

Yolculuk öncesi giderlerin çoğu önceden belirlenir. Gerçekten de, inmek istemiyorsanız, tatilinizi masrafları size ait olmak üzere ve hiçbir ek ücret ödemeden sonlandırabilirsiniz. Tekne kiralama, yakıt, mürettebat, yurt dışına çıktığınız, vergiler, yemek gibi tüm masraflar konaklama öncesi görüşülür ve ödeme yapıldıktan sonra dinlenme günü başlar.

 

 • Tamamen tazelenme fırsatı

Şehir yaşamının karmaşıklığı ve birçok özelliği, farkında olmasanız bile yıl boyunca kapana kısılmış hissi yaratır. Şantiyeden gelen gürültü, havlama, istemediğimiz ama maruz kalmak zorunda olduğumuz müzikler, trafik vb. birçok olumsuz durum. İnisiyatifimizin dışında gerçekleşir ve vücudumuzda olumsuz duygulara neden olur. .. Güzel yerlere yapılan tatiller bizi bu durumlardan uzaklaştırabilir ama bazılarına tanık olmamızı engellemez. Öte yandan tekne tatilleri, neredeyse her işleviyle bizi tüm olumsuz duygulardan yalıtır. Binalar ve araba kornaları yerine su sesi, maruz kaldığınız iğrenç müzik yerine seçtiğiniz müzik, trafik yerine kuvvetli bir rüzgârda yelken açma hissi ve daha birçok neden…

Bir önceki yazımız olan Bozburun Yat Kiralama başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.