Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Bozburun Yat Kiralama

0

Denizin serin sularında ilerleyip birçok farklı turistik noktayı keşfe çıkmak ister misiniz? Mavi yolculuk ile bu mümkün. Kiralık yatınız ile çok sayıda sahil kıyısını gezebilir, yüzerek stres atabilirsiniz. Bozburun yat kiralama hizmeti, Muğla kıyılarını izleme fırsatını sizlere sunmaktadır.

Marmaris’te yer alan Bozburun, sakin ve parlak denizi ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Antik dönemin yaşam alanlarına da çok yakındır. Yatınız ile yaptığınız yolculukta, tüm sahil şeridini keşfedebilir. Bozburun çevresindeki bölgelerde antik kalıntılara rastlayabilirsiniz.

Bozburun Yat Kiralama Neden Tercih Edilmeli?

Bozburun çıkışlı mavi yolculuk rotaları, son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Balık tutma faaliyetleri Bozburun içinde yaygındır. Ayrıca etrafını saran dağlar ve yeşil ağaçları ile çok huzur vericidir. Bozburun tekne ve yat kiralama ile bu cennet timsali yeri görebilirsiniz. Platin yatçılık sitesini ziyaret ederek Bozburun yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.

 

Bozburun Gulet Kiralama

Gulet ve yatların sevilen duraklarından biri olan Bozburun, şirin evleri ve pansiyonları ile hayranlık uyandırıcı bir manzaraya sahiptir. Eşsiz güzelliklere sahip olan Bozburun’u gulet turu ile de gezmek mümkündür. 4 çeşit gulet vardır. Bunlar:

Siz de www.platinyatcilik.com sitemiz üzerinden gulet yatlarımıza bakabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile arayarak da Bozburun gulet kiralayabilirsiniz.

Bozburun Yat ile Gezilebilecek Yerler

 

Bozburun Gulet ve yat kiralama hizmeti alarak birçok bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Bozburun’un aşağı kısımlarında çok sayıda küçük koy bulunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse:

  • Bozukkale
  • Korsan Koyu
  • Kumlubük
  • Serçe Limanı
  • Arap Adası gibi turistik noktalardan bahsetmek mümkündür.

Zaten kendisi de bir antik kentin içinde yer alan Bozburun, başlı başına muhteşem doğal güzelliklere sahiptir. Fakat bazı misafirler mavi yolculuğu karadan gezerek tamamlamak isteyebilir. Bu tür misafirlerimiz için de birkaç duraktan söz edebiliriz:

  • Turgut
  • Söğüt
  • Kızılger
  • Hisarönü
  • Taşlıca

Bu bölgeler de yine görsel açıdan sizi tatmin edecektir. Gezi rotalarında sıkça yer almaktadır. Aynı zamanda, denizin üzerine sonsuz bir ışık saçan deniz feneri de Bozburun’un önemli simgelerinden biridir. Yolculuğunuz sırasında deniz fenerinin yakınından geçebilirsiniz. Deniz üzerine yansıyan ışık, özellikle gecenin geç saatlerinde görsel bir şölen oluşturmaktadır. Her kesimden ziyaretçisi olan Bozburun, hem ülkemiz hem de yabancı turistler tarafından çokça sevilmektedir. Zaten bunca muhteşemliğe karşı aksi mümkün değildir.

Bozburun Gulet Festivali

Bozburun, guletlerin uğrak limanı olduğu kadar önemli bir gulet inşa yeridir de. Bölgeye ait tekne inşa ustaları zamanla Bozburun gulet formunu ortaya çıkarmışlardır. Tecrübeleri, teknik ve el becerileri ile öne çıkmışlardır. Her yıl ekim ayında düzenlenen Bozburun Gulet Festivali’ne gidebilirsiniz. Orada bölgenin ünlü guletlerini görebilirsiniz. Gulet yapım aşamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bozburun Yat Kiralama Fiyatları

Platin Yatçılık, sektörde parlayan konumu ile Bozburun çıkışlı turlar düzenlemektedir. Bu turlar için Bozburun yat kiralama ve Bozburun gulet kiralama hizmeti de vermektedir. Kaptan ve mürettebat dahil birçok yat turu bulunmaktadır. Site üzerinden yolcu sayısı, tekne büyüklüğü, istediğiniz ekstra özellikler gibi kriterleri girerek size uygun aracı bulabilirsiniz. Mavi yolculuğun büyüsüne kapılarak ruhunuzu dinginleştirmek gibisi yoktur. Sizler de bir yat gezisine çıkmak istiyorsanız fakat seçeceğiniz yat konusunda emin değilseniz, https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ üzerinden destek alabilirsiniz. Son model tekne, gulet ve yatları ile donanımlı, güvenli bir yolculuğa çıkmak sizin elinizde. Yapmanız gereken şey rezervasyon yaptırmak! Bırakın Platin Yatçılık uzman ekibiyle size mükemmel bir tatil yaşatsın!

Bir önceki yazımız olan İzmir’in Antik Hazinesinin Ortasında Dev Bir Su Parkı: Gümüldür Aquapark Yalı Castle başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.