Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Sabiha Gökçen Araç Kiralama ve İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

0

Dünyanın merkezinde bir şehir olan İstanbul, tarihi yapıları, eşsiz güzellikleri, Avrupa ile Asya’nın kalbi olan köprüleriyle kente gelen ziyaretçilerini kucaklıyor. İstanbul, geçmişten günümüze kadar her zaman ilgi çekici bir destinasyon olmuş, hem turizmin hem de ticaretin cazibe merkezi olmuştur. Yaşayan bir şehir olan İstanbul, insan yoğunluğunun en fazla olduğu dünya kentlerindendir. Bu nedenle İstanbul hava ulaşımında önemli bir yerdedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşların gerçekleştiği günlük yolcu trafiğinin en yoğun olduğu ikinci havalimanıdır. Pendik ilçesinde bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’a yakın olan Kocaeli, Bursa, Yalova, Bolu, Sakarya, Düzce gibi şehirler içinde ulaşımda önemli bir konuma sahiptir. Dolayısıyla Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’a ulaşımda büyük bir avantaj olduğu gibi çevre şehirlere ulaşım sağlamak isteyenler içinde büyük ölçüde tercih sebebidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunur. Şehrin bir uç noktasında bulunan havalimanı, İstanbul’un merkezi olarak adlandırılan semtlere oldukça uzaktır. İstanbul’a havayolu aracılığıyla iniş yaptıysanız Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. İstanbul içi toplu taşıma ağı oldukça gelişmiş olsa da şehrin nüfusu sebebiyle seyahatiniz boyunca gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumların önüne geçebilmek adına en ideal yöntem Sabiha Gökçen Araç Kiralama hizmetidir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama alternatiflerinden biri de Rentalia’dır. Yol boyunca konforunuzdan ödün vermemek adına Rentalia’yı tercih edebilir ve vale ile teslimat gibi birçok hizmetinden yararlanabilirsiniz. Rentalia ile aracınızı teslim alırken kimliğiniz, ehliyetiniz veya pasaportunuz ve kiralamanız için kendi adınızın bulunduğu kredi kartınızın valeye iletmek üzere hazır olduğundan emin olun. Bu, aracınızı almak için daha az zaman harcamanızı sağlar. Rezerve ettiğiniz kiralık aracı teslim aldığınızda aynı zamanda birçok hizmeti de almış olursunuz. Müşteri odaklı bakış açısı ve güven prensibi sayesinde yapılan tüm işlemler İstanbul’da keyifle ve güven çerçevesinde seyahat edebilmeyi mümkün hale getiriyor. Profesyonel danışmanlar ise size her zaman en iyiyi sunmak için çaba sarf ediyor, 7/24 destek sağlıyor. Rentalia kalitesi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlayan yolculuğunuz her zaman güvenle devam ediyor.

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ve Kiralama

Rentalia İstanbul Havalimanı Araç Kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan aracı kolayca kiralayabilir ve seyahatinize vakit kaybetmeden devam edebilirsiniz. İstanbul Havalimanı Avrupa Yakası’nda bulunan, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında yer alan büyük bir havalimanıdır. Bu havalimanı yeni inşa edilmiş olup 6 Nisan 2019’dan itibaren Atatürk Havaalanı’ndaki bütün faaliyetler İstanbul Havalimanı’na taşınmıştır. Buradaki yoğunluğa bağlı olarak da araç kiralama ihtiyaçları bu doğrultuda artmaktadır.

Havalimanına ulaşım şimdilik otobüs veya taksi ile mümkün zira henüz metro ile ulaşım sağlanabilmiş değil. Otobüs seferlerinin sadece belirli saatlerde olması ve taksi ile ulaşımın da kendi içinde barındırdığı problemler sebebiyle, İstanbul Havalimanı (IST) Araç Kiralama açısından son derece cazip olduğunu söylemek mümkün. Türkiye’nin tüm metropol havalimanlarında hizmet vermekte olan Rentalia, Türkiye’nin gözbebeği İstanbul Havalimanında oto kiralama hizmeti vermenin onurunu misafirleriyle paylaşmayı bekliyor. Turizm ya da iş gezisi amaçlı İstanbul’a gelmeyi düşünüyorsanız siz de Rentalia İstanbul Havalimanı kiralık araç hizmetlerinden yararlanabilir; İstanbul’u da çevre illeri de keyifle keşfedebilirsiniz.

Siz de İstanbul’a ayak basar basmaz kaliteli, konforlu ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak araç kiralama hizmetini Rentalia’dan alabilir; güvenli ve konforlu yolculuklarla keyfinizi arttırabilirsiniz. İncelemelere başlayarak, şehre geleceğiniz tarih aralığı için aracınızı rezerve edebilirsiniz.

Bir önceki Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu! En iyi film ödülü Karanlık Gece'nin oldu başlıklı yazımızda En İyi̇, Fi̇lm ve Kar hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.