Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Poğda Demircan, MRP Hotels İstanbul’a Yeni Yönetici Ortak Olarak Atandı

0

Uluslararası otelcilik sektörü uzmanı Poğda Demircan mrp hotels ekibine katıldı. Demircan, yeni Yönetici Ortak olarak İstanbul ve çevre bölgeden sorumlu olacak.

Poğda Demircan mrp hotels İstanbul’a Yeni Yönetici Ortak Olarak Atandı

Sektörün ileri gelen danışmanlık şirketi mrp hotels, Poğda Demircan’la birlikte uluslararası otel ve gayrimenkul dünyasında tecrübeli bir uzmanı bünyesine kattı.

pogda-demircan-mrp-hotels

Uzmanlık alanı otel gelişimi olan, otel gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan Poğda Demircan, mrp hotels İstanbul’a yeni Yönetici Ortak olarak katıldı.

Müşterileri arasında Signa, Deka, Immobilien, Raiffeisen Capital Management, Loisium Hotels, the S+B Group ve B&B Hotels gibi saygın firmalar bulunan mrp hotels’de Demircan, Türkiye ve çevre ülkelerden sorumlu olacak.

mrp hotels Genel Müdürü Patrick Adamle: “Poğda Demircan’ın katılımıyla, otel gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir danışmanlık firması olarak uluslararası pozisyonumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz. Sektörün en deneyimli uzmanlarından birini daha bünyemize kattığımız için mutluyuz” açıklamasında bulundu.

2008 ile 2015 yılları arasında Hilton Worldwide bünyesinde Türkiye’den Sorumlu Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Demircan, daha sonra da üç yıl boyunca Marriott International bünyesinde Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Sonrasında bağımsız olarak danışmanlık yapan Poğda Demircan, yatırımcılara otel gelişiminin her sürecinde destek verdi.

Demircan’ın Makine Mühendisliği alanında lisans diploması, Finans alanında da MBA yüksek lisans diploması bulunmaktadır.

mrp hotels hakkında

mrp hotels otelcilik sektörünün önde gelen danışmanlık firmalarından biridir. mrp, müşterilerine, yer arayışı ve otel gelişiminden alım/satım yönetimine, performans analizi ve teknik danışmanlığa kadar tüm süreçlerde destek vermektedir. 2019 yılı sonbaharında Alman danışmanlık firması Hospitality Competence Berlin (hcb)’nin satın alınması mrp’yi Avrupa’da rekabetçi bir danışmanlık firması haline getirmiştir.

Avusturya, İsviçre, Almanya, Hollanda, Birleşik Krallık ve Türkiye’deki şubeleriyle müşterilerine birçok otel pazarında çok derin tecrübeyi sunmaktadır. mrp hotels ekibi, otel ve turizm sektöründe uzun yıllar bilgi birikimi edinmiş uzmanlardan oluşmaktadır. mrp’nin müşterileri arasında Signa, Deka, Immobilien, Raiffeisen Capital Management, Loisium Hotels, the S+B Group ve B&B Hotels gibi tanınmış firmalar bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Otel Misafirleri Dijital Hizmet İstiyor başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.