Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Divan Otelleri’nden 2 Ayrı Konaklama Paketi

0

Divan Otelleri’nden 2 ayrı konaklama paketi… Turizm ve yeme-içme sektörlerinde Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Divan Grubu, birbirinden cazip imkanlar sunan 2 ayrı konaklama paketi hazırladı. Divan İstanbulDivan İstanbul AsiaDivan İstanbul CityDivan Cizre, Divan Bursa, Divan Express Eskişehir, Divan AdanaDivan ÇorluDivan DiyarbakırDivan GaziantepDivan MersinDivan Ankara’da geçerli “On Numara Paket” ve “Dört Dörtlük Paket” adlı özel fırsatlar, kusursuz Divan hizmetini ve kalitesini Türkiye’nin dört bir yanında yaşamak isteyen misafirlere sunuluyor.

Divan Otelleri’nden 2 Ayrı Konaklama Paketi

‘Divan Demek Güven Demek’ anlayışı ile hizmet veren Divan Otelleri, 2 ayrı paketle misafirlerine avantajlı tatil imkanı sunuyor. Divan Grubu, “On Numara Paket” ve “Dört Dörtlük Paket” adlı 10 ve 4 günlük kahvaltı dahil konaklama paketlerini misafirleri için özel olarak hazırladı. www.divan.com.tr üzerinden satışa sunulan bu özel kampanyada aynı zamanda günleri bölerek farklı Divan otellerini deneyimlemek de mümkün. Tatilini uzatmak isteyen misafirlere web sitesinden yapılan işlemlerde % 20 indirim hakkı sunuluyor. Odalarda VIP ikramların da dahil olduğu paketlerde ayrıca On Numara Paket seçeneğinde 2 Gece Suit Odaya Upgrade, Dört Dörtlük Pakette ise 1 gece süit odaya upgrade etme fırsatı veriliyor.

Divan Otelleri ayrıcalığı ile seyahat etmenin keyfini yaşamak ve kendisini evindeymiş gibi hissetmek isteyen kişiler için sunulan konaklama paketleri son derece cazip. En güncel turizm içerikleri için de buraya göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Poğda Demircan, MRP Hotels İstanbul’a Yeni Yönetici Ortak Olarak Atandı başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.