Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Cornelia Diamond’a iki dünya ödülü

0

Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden Belek’te yer alan Cornelia Diamond, TUI ve Coral Travel’ın dünya ödüllerini almayı başardı.

Genel Müdür Zafer Alkaya yönetimindeki Cornelia Diamond, verdiği hizmet ve kalite anlayışı ile misafirlerinin büyük beğenisini ve güvenini kazandı. Bu başarıyı iki önemli dünya ödülü ile taçlandıran Cornelia Diamond, dünya seyahat devi TUI’nin misafirlerinin oyları ile belirlenen TUI Global Hotel Awards 2024 ödülünü alırken Coral Travel’ın Dünyanın En İyi Çocuk Dostu Otelleri kategorisinde de beşinci olmayı başardı.

Konu hakkında açıklama yapan Cornelia Diamond Genel Müdürü Zafer Alkaya, “Her sene aldığımız ödüllere TUI ve Coral Travel’ın iki önemli ödülünü de ekledik. Bu ödüller verdiğimiz hizmetin kanıtıdır. Bu noktada bu ödülleri almamızda başrol oynayan çalışanlarımıza da teşekkür ediyoruz. Bundan böyle Cornelia Grubu olarak hizmet ve kalite anlayışımızdan asla ödün vermeksizin yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki Elite World Kuşadası’nın Genel Müdürü Bilge Kasırga İpek oldu başlıklı yazımızda Elite World, Genel ve İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.