Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Wyndham, 2024’te Türkiye’ye 10 yeni otel açmayı planlıyor

0

Türkiye’de 45 şehirde 110’un üzerinde oteliyle hizmet veren Wyndham Hotels & Resorts, 2024’te en az 10 yeni açılışla 130 otele ve 50 destinasyona ulaşacak.

Dünya Gazetesi’nden Hamide Hangül’ün haberine göre, Dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi olan ve 95’in üzerinde ülkede 24 markasıyla faaliyet gösteren Wyndham Hotels & Resorts, dünyadaki 5’inci büyük pazarı Türkiye’de, yeni otellerle büyümesini sürdürecek.

Türkiye’de uzun yıllardır en çok otele sahip uluslararası otel zinciri olduklarını söyleyen Özel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tamamı franchise 110’un üzerinde otelimiz bulunuyor. 10 ayrı markada 16 bin odamız var. Hedefimiz, Türkiye’deki 10 otel markamızın yanına yeni markalar da getirmek, onları da tanıtacağız. Bu yıl içerisinde getirmeyi planlıyoruz.”

Özel, önümüzdeki dönemde gelmesi planlanan otel markaları ve konseptlerini şöyle açıkladı: “Avrupa’da geçtiğimiz yıllarda satın aldığımız Vienna House markasını getirmek için çalışıyoruz. Seçkin lokasyonlara getirmek istiyoruz. Vienna House, life style bir marka. Şehrin merkezinde, kalbinde olması gereken bir otel markası. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde düşünülebilir. Bununla birlikte Dolce by Wyndham, hem kongre, hem lüks resort markamız var. Türkiye’nin başkenti ve Ege sahilinde bu sene açmayı düşünüyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Turizmci Adaylarına, Kariyerleri İçin Işık Tutuldu başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.