Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Yarıyıl tatili şölene dönüşecek 

0

‘Luxury thermal’ konseptiyle hizmet veren BN Hotel Thermal & Wellness, sömestr tatiline denk gelen 27 Ocak- 04 Şubat tarihleri arasında çocuklu aileler için unutulmaz program hazırladı. BN Hotel misafirlerine yönelik düzenlenecek ‘Aile Festivali’ 9 gün boyunca görsel şölen yaşatacak.  

Mersin İçmeler mevkiinde ‘luxury thermal’ konseptiyle hizmet veren BN Hotel Thermal & Wellness, sömestr tatilini eğlence şölenine çevirmeye hazırlanıyor.

Ara tatil için kasım ayında düzenlenen festivalin büyük ilgi görmesinin ardından otel, yarı yıl tatili için de ailelerin ve çocukların keyifli vakit geçireceği dopdolu bir program hazırladı.

27 Ocak -04 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek festivalde wokshoplardan, eğitici ve öğretici atölyelere, yarışmalardan, sinema gecelerine, çocuk tiyatrolarından doğa keşif gezilerine kadar birbirinden eğlenceli etkinlik yer alacak.

Ailelerin keyifli vakit geçirmesi için her detayın titizlikle düşünüldüğü 9 gün sürecek festivalde, çocuklar beceri ve yaratıcılıklarını keşfederken, aileler de hafızalara kazınacak konser ve eğlenceli gösterilerle beraberce eğlenmenin tadına varacaklar.

World Luxury Spa Awards Tarafından Avrupa’nın En İyi Spa Ödülü’nü Aldı 

Toplamda 9 farklı oda kategorisinde 246 oda, 3 villa, 644 yatak kapasitesi ile farklı ihtiyaçlara yönelik alternatifli konaklama hizmeti sunan BN Hotel Thermal & Wellness, eğitimden istihdama, tanıtımdan gıda üretimine kadar pek çok alanda Mersin turizmine öncülük ediyor. ‘Luxury Thermal’ konseptiyle hizmet veren ve 11 bin 500 metrekare ile Türkiye’nin en büyük SPA alanına sahip otel, 2023 World Luxury SPA Awards’da Luxury Thermal Hotel Spa, Best Interior Design ve Luxury Mineral Spring Spa kategorilerinde üç ayrı ödül aldı. Otel ayrıca, Avrupa’nın En iyi Luxury Thermal Hotel Spa’sı seçilirken, TripAdvisor’dan ise Travelers Choise 2023 ödülünün sahibi oldu.

Bir önceki Müberra Eresin: “Turizm yatırımları Anadolu’ya yayılmalı” başlıklı yazımızda Otel ve Yatırımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.