Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Ng Phaselıs Bay, En İyi Satış Yapan Acentelerini Ağırladı 

0

NG Hotels zincirinin en yeni üyesi NG Phaselis Bay, başarılı geçen sezonunu satıştaki katkılarıyla NG Phaselis Bay’e değer katan iş ortaklarıyla kutladı.  İlk kez gerçekleştirdiği SEE, FEEL, LOVE Awards ödül töreni ile CIS pazarlarında en başarılı 200  alt acentesini ağırladı

 

SEE, FEEL, LOVE Awards ödül töreni ile Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Moldova ve Beyaz Rusya’da NG  Phaselis Bay otelinin pazarlamasını en başarılı bir şekilde yapan 200  alt  acentenin katıldığı kapsamlı ödül töreni, 21-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. NG Phaselis Bay’e değer katan iş ortaklarının en iyi şekilde ağırlandığı organizasyonda 7 pazarda başarılı olan ilk üç acente ödüllendirildi.

Yaz boyunca kişiye özel hizmetleri, özel konaklama alternatifleri, yeni nesil oda tasarımları ve doğası ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunan NG Phaselis Bay, bu kez acentelerini ağırladı. Her yaştan konuğun tatilini benzersiz şekilde geçirebileceği bir “Lifestyle Resort” olarak tasarlanan NG Phaselis Bay, yaz boyunca konuklarına yaşattığı benzersiz deneyim ile 200 alt acentesini ağırladı.

Tüm katılımcıların havalimanında karşılanması ile başlayan organizasyonda tüm detaylar incelikle düşünüldü. 22 Ekim’de düzenlenen kokteylde tüm katılımcılara özel çerçeveli sertifika hediye edildi. Gala gecesinde ise katılımcılar Jony konseri ile keyifli saatler geçirdiler. Büyük bir organizasyonla gerçekleşen ödül töreni yüksek katılım oranıyla dikkat çekti.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Tanıtma Platformu Ödülü Banu Dedeman’a Verildi başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.