Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Teknede Düğün Keyfi

0

 

Düğünler, mutlu bir yuvanın başlangıcıdır. Bir aile kurulurken, sevdiklerinin bu ana şahit olmasını isteyen herkes, en eğlenceli ve davetlilerin en keyif alacağı organizasyonu oluşturmayı hayal eder. Herkesin düğün hayali farklıdır. Kimisi kır düğünü isterken kimisi de teknede düğün isteyebilir. Düğünlerin atlanmaması gereken önemli noktası, anlaşılan organizasyon şirketinin profesyonelliğidir. Seyr-i Payitaht Gemileri, üzerlerine düşen bu önemli görevi fazlasıyla yerine getirmektedir.

Teknede Düğün İstanbul

Teknede düğün için İstanbul boğazı en çok seçilen yerlerden birisidir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında, çok sık düğünler yapılmaktadır. Deniz üzerinde, romantik bir düğünle misafirlerini ağırlamak isteyen gelin ve damadın tercihi, teknede düğün olabilir. Tekne düğünlerinin keyif veren yanı unutulmaz bir deneyim olmasıdır. Birbirini seven bir çiftin dünya evine girmesine deniz üzerinde şahit olmak, birlikte eğlenmek ve bu günü kutlamak için verilebilecek kararlar arasındadır.

Teknede Düğün Organizasyonu

Teknede düğün organizasyonu, farklı şekillerde planlanabilir. Kokteyl tarzı, yemekli ya da nikah tarzı gibi seçeneklerle planlanan düğünün daha iyi ve kaliteli bir görünüme sahip olması sağlanabilir. Özellikle günümüzde, farklı konseptlerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan ve çok hoş görsellere sahip olan düğün tarzları da karşımıza çıkmaktadır. Tekne düğünlerinde yemekler kişi başı maliyet olarak değişiklik gösterebilir, bunun yanında verilecek içecekler de alkollü – alkolsüz olarak çeşitlendirilebilir.

Teknede Düğün için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknede yapılacak düğün organizasyonlarında, ilk olarak dikkat edilmesi gereken nokta, gelin, damat ya da birinci derece yakınlardan herhangi birinin deniz tutup tutmadığıdır. Bu durum, bütün bir düğün boyunca kişiyi rahatsız edeceği için mutsuz bir organizasyonla sonuçlanmasına sebep olabilir. Bunun dışında tekneye gelecek olan misafirler bilgilendirilmelidir. Çünkü tekne kıyıdan ayrıldıktan sonra düğün bittiğinde tekrar kıyıya ulaşmaktadır, bu da düğünden erken ayrılmak isteyenler için imkansız bir durum ortaya çıkartabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.