Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

THY: İstanbul Havalimanı’nda 36, Sabiha Gökçen’de 31 sefer iptal edildi

0

Türk Hava Yolları (THY), olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün İstanbul’daki 67 seferini iptal etti.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yapan THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, “Olumsuz hava koşullarını tüm otoriteler ile iş birliği içerisinde takip ediyoruz. 24 Ocak tarihli, Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı ve varışlı toplam 31 seferimiz iptal edilmiştir. Seyahatiniz öncesinde uçuşunuzun durumunu kontrol etmenizi öneriyoruz” dedi.

İkinci duyuru yapıldı

THY’den yapılan ikinci duyuruda ise İstanbul Havalimanı varışlı ve kalkışlı yapılması planlanan 36 tarifeli seferin de iptal edildiği belirtildi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “24 Ocak tarihli, İstanbul Havalimanı kalkışlı ve varışlı toplam 36 seferimiz iptal edilmiştir. Uçuş durumunuzu web sitemizde sorgulayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Yolcuların uçuşlarıyla ilgili son durumu “https://www.turkishairlines.com/tr-int/ucak-bileti/ucus-durumu/” bağlantısından öğrenebilecekleri belirtildi.

Bir önceki Emirates, Burj Khalifa’nın etrafında uçtu başlıklı yazımızda Dubai̇, Emi̇rates ve Expo 2020 Dubai hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.