Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Dünyanın En Küçük Şefi Misafirlerini Bekliyor

0

Dünyanın en küçük şefi en dikkat çeken lezzetleriyle Sheraton İstanbul City Center’da hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya geliyor. Le Petit Chef dünyayı dolaştığı sürükleyici mutfak yolculuğunu hikayeleri ve eğlenceli sunumu ile misafirleriyle paylaşıyor. 

 

Lezzetli yemekler ve eğlence ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Sheraton İstanbul City Center ve Le Petit Chef sizi 2 saat boyunca sürükleyici bir mutfak yolculuğuna çıkartıyor. Minik mutfak ustası, farklı bölgelerde dolaşıyor, yürüyor, koşuyor ve tabaklar arasında dolaşıyor. Gittiği her ülkeden farklı lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Şık ve özgün sunumlardan gelen lezzetler, şovun kendisi kadar yaratıcı. Zaman zaman tabağınızı bir ızgaraya çevirirken, tarlaya çevirdiği masanızdan sizin için taze patatesler topluyor; tabağınızı harikalar diyarına çevirip, tatlınızı hayali bir kibrit çöpüyle aydınlatarak, kaçırılmaması gereken unutulmaz bir yemek deneyimi vaat ediyor. “Projection Mapping” tekniğinin kullanıldığı Le Petit Chef, sizi müzik eşliğinde enfes menüsü ile dünyanın en küçük şefini sizlerle tanıştıracak.

 

Bu keyifli gösteride minik şefimiz hem yetişkinlere hem de çocuklara özel muhteşem lezzetler sunacak. Geleneksel karides bisque çorbası, Caprese salata, Shitake mantar dolgulu tavuk göğsü ve ızgara dana fileto’dan oluşan menü, finalde badem tuile eşliğinde servis edilecek Crème Brûlée ile lezzet yolculuğunu tamamlayacak. Le Petit Chef’in çocuk misafirlerine ise domates çorbası ve hamburger gibi özel sürprizleri var.

 

Filip Sterckx ve Antoon Verbeeck tarafından, Yhouse medya ile ortaklaşa yürütülen SkullMapping tarafından tasarlanan Le Petit Chef, 3D projeksiyon performans sanatını ve komediyi birleştirerek akşam yemeği deneyiminize yeni bir anlam katıyor.

 

Le Petit Chef’in eğlenceli dünyası Ocak ayı sonundan itibaren sadece Sheraton İstanbul City Center’da misafirleri ile buluşacak. Dünyanın en küçük şefinin eğlenceli lezzet deneyimine sizde katılmak isterseniz web sitesinden ulaşabilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz 0212 806 10 10 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alarak bu muhteşem deneyim için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bir önceki Termal otellerde yılbaşı rezervasyonları yüzde 100 başlıklı yazımızda Afyonkarahi̇sar, Gün ve Otellerde hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.