Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

İRO Başkanı Görevi Devrediyor…

0
Üç yıldır İstanbul Rehberler Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Dr. Sedat Bornovalı, 26 Ekim Pazar günü yapılacak oda seçimleri öncesi sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı… Başkan Bornovalı, açıklamasında şunları söyledi:
“Çok Değerli Turist Rehberi Meslektaşlarım,
Üç yıl önce büyük bir teveccühle layık görüldüğüm İstanbul Rehberler Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevim yarınki (26 Aralık 2021) Genel Kurulda yapılacak seçimin ardından sona erecek.
Covid 19 pandemisinin tüm dünyadaki yaşamı kısıtlayan benzersiz ve hesaplanamayan etkilerinden ötürü, büyük kısmı “kriz yönetimi” ile geçen üç yılda Yönetim Kurulumuzun tüm üyelerinin üzerine düşen görevleri eksiksiz yapma çabasına ve becerisine şahit oldum.

Altın Liste’den katılıyor…

Yönetim dönemimizi gözden geçirdiğimde, tüm çalışma arkadaşlarımla her zaman gurur duymakta ne denli haklı olduğumu teyit edebilmenin sevinci içerisindeyim.
Başkanlık görevimi bırakırken, yönetim deneyimimin bazı alanlarda hala yararlı olabileceği düşüncesiyle, bu dönem Şebnem Altın Başkanlığındaki “Altın Liste” bünyesinde Yönetim Kurulu üyeliğine ve delegeliğe aday olma teklifini kıvançla kabul ettim.
Tüm meslektaşlarımın Genel Kurula katılmanın büyük bir sorumluluk olduğunu hatırlayarak yarın mutlaka bizlerle birlikte olmasını dilerim.
Dünyanın en güzel ülkesinde, bu güzellikleri tanıtmak gibi çok ayrıcalıklı bir meslek icra eden tüm meslektaşlarımla, yarın Genel Kurulda ve sonrasında ülkemizin her köşesinde görüşmek ümidiyle…”

Bir önceki yazımız olan Rehber Odalarında Genel Kurula Doğru... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.