Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Corendon Airlines’ın Alanya-Gazipaşa operasyonları kaldığı yerden devam ediyor

0

Geçtiğimiz Perşembe sabahı iniş esnasında lastiği patlayan Corendon Airlines uçağı ile ilgili olarak şirketten yeni bir açıklama geldi. Uçağın emniyetli bir şekilde park pozisyonuna çekildiği ve operasyonların planlandığı şekilde devam ettiği belirtildi.

Corendon Airlines Genel Müdürlüğünden yapılan yeni açıklama şu şekilde:

Corendon Airlines’ın dün sabah (9 Mayıs, Perşembe) CAI1031 Köln-Alanya/Gazipaşa uçuşunu gerçekleştiren 9H-TJF tescilli Boeing 737-800 tipi uçağın inişinde lastiklerin patlaması ve sonrasında uçağın pist üzerinde güvenli bir şekilde durması yolcularımızın ve uçuş ekibimizin uçaktan herhangi bir yaralanma veya sağlık sorunu olmadan indirilmesi konusunda güncel bilgilendirmeyi paylaşıyoruz:

Uçak emniyetli bir şekilde park pozisyonuna çekilmiştir.

Corendon Airlines’ın Teknik Ekibi, Alanya Gazipaşa Havalimanı’nın Teknik Ekibi ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yetkilileri ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi görevlileri tarafından yapılan pistteki ve uçak üzerindeki incelemeler tamamlanmıştır.

Pist, dün gece uçak trafiğine açılmıştır. Pistin iniş ve kalkışlara açılmış olması ile Corendon Airlines’ın Alanya Gazipaşa operasyonları planlandığı şekilde devam etmektedir.

Güncel bilgiler Corendon Airlines Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılmaktadır.

Bir önceki Pegasus’tan 1 Euro’ya Sabiha Gökçen-Edinburgh biletleri! başlıklı yazımızda Edinburgh, Hava ve İstanbul Sabiha Gökçen hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.