Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Uluslararası Ziyaretlere Ev Sahipliği Yapan Antalya

0

Türkiye’de turizmin en can alıcı noktalarından biri olan Antalya, milyonlarca insanın keşfetmek için kilometrelerce yol kat etmeye değer gördüğü turizm cennetleri arasında yer alıyor. Tarih kokan ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış özelliği ile huzur veren manzaraları birleştiğinde Türkiye uluslararası nitelikte rağbet gören bir ülkedir. Yabancı ziyaretçilerine sunulan pek çok ayrıcalıklı sağlık hizmetleri, bu alanda çok fazla tercih edilmesini sağlıyor.

Avrupa ülkelerinin kendi vatandaşlarına sunduğu yüksek maliyetli sağlık hizmetlerinin bir yana olmasına imkân veren ülkemiz, özel ve kamu kuruluşları ile tercih eden herkesin beklentilerini karşılamaya yetecek kapasiteye sahiptir. Tıbbi alanında eğitim almak için en doğru adreslerinden biri olan Antalya Akdeniz Üniversitesi, iletişi becerisi yüksek ve yetenekli sağlıkçıyı er yıl bünyesinden mezun ederek ihtiyaca yönelik istihdam etmektedir.

Kendi ülkesindeki sağlık hizmetlerinden ziyade Antalya’yı tercih eden yabancı turistler, kaliteli ve donanımlı bir sağlık kontrolünden geçmektedir. Gerekli tıbbi eğitimlerini tamamlamış ve uzmanlık derecesine ulaşmış doktorlar eşliğinde güvenilir sağlık hizmetleri uluslararası kriterler çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Prestijli Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kolay ulaşılabilir kavramına en çok yakışan Antalya şehri, Avrupa ülkelerinden bile direkt uçuşlara ev sahipliği yapan havalimanına sahiptir. Direkt uçuş olmayan metropoller için İstanbul aktarmalı uçuşlar hedefe ulaşmadaki en kolay ve keyif verici aşama özelliğini taşıyor.

Havalimanında karşılama hizmetinden yararlanmak isteyenlerin online rezervasyon olanağı ile istenilen zaman ve saat dilimine rezervasyon oluşturulabilir. Antalya’nın şehir merkezindeki ya da eşsiz güzellikteki ilçelerinde bulunan 5 yıldızlı otellere olan transferleriniz yine en konforlu araçlar eşliğinde gerçekleşiyor.

Geniş Kapsamlı Araç Filosu Hizmeti

Havalimanından transfer hizmeti verebilmek için yetki belgesi bulunan firmalar, misafirlerinin memnuniyeti için her türlü titizliği ve özveriyi göstermektedir. Kalabalık grup olarak gelen aileleri her biri ile ayrı ayrı ilgilenen personel kadrosu, rahat ve beklentileri karşılayan bir yolculuk geçirmeniz için elinden geleni yapmaktadır.

Geniş kapasiteli araç filosu yurt içi ya da yurt dışından alınan transferlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanmıştır. Kusursuz bir transfer organizasyonunu deneyimlemek ve her ihtiyaç anında bir telefon kadar yakın olan hizmetlerden güvenle yararlanılabilir. Bunun için https://airportantalyatransfers.com  sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bodrum’da Yapılacak Aktiviteler başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.