Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

TUYED’e Yeni Yönetim

0

Turizm gazetecilerinin çatı örgütü Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) 13. Olağan Genel Kurulu’nu İstanbul’da gerçekleştirdi.Point Hotel Taksim’de yapılan Olağan Genel Kurul’da A.Haluk Özsevim’in oluşturduğu liste TUYED yönetimini üstlendi.

Musa Alioğlu

İki yıldır TUYED başkanlık görevini sürdüren Musa Alioğlu, “17.04.2019’da Genel Sekreter ve 18.10.2019’da da Başkan olarak 26 ay süreyle görev yaptığım TUYED- Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’ndeki görevim bugün sona erdi. Görevi genç arkadaşım Haluk Özsevim’e devrettim. Ona ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

A.Haluk Özsevim

TUYED bayrağını Musa Alioğlu’dan teslim alan A.Haluk Özsevim, “TUYED’i çok daha etkin ve daha aktif hale getirmek için yönetim kurulu arkadaşlarımızla yoğun bir mesai harcayacağız. Beni bu göreve layık görenlere çok teşekkür ediyorum. Görevi devraldığımız sayın Musa Alioğlu ve yönetimine de TUYED’e verdikleri katkı için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

TUYED Yeni Yönetim Kurulu

A.Haluk Özsevim

Yılmaz Keleş

Savaş Daş

Hatice Ünal Bilen

Emin Demir

Halil Öncü

Volkan Altıntaş

Denetim Kurulu

Hasan Arslan

Mevlüt Yeni

Gülay Yücel Sarıkaya

Yedek Yönetim Kurulu

Tuncay Sevin

Saime Baş

Belma Toprak Sönmezer

Burak Coşan

Emre Baktıroğlu

Mehmet Aksoy

Nusret Kafasıbüyük

Denetim Kurulu Yedek

Mehmet Ali Doğan

Özlem Kasa

Gönül Yıldırım

Bir önceki Rus heyet haftaya Türkiye'ye geliyor: Uçuş yasağı ne olacak? başlıklı yazımızda Rus hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.