Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Swissotel Büyük Efes, İzmir’in yeni Genel Müdür Yardımcısı Pamela Tito oldu

0

Swissotel Büyük Efes, İzmir’in yeni Genel Müdür Yardımcısı Pamela Tito,  görevine başladı.

Accor Group çatısı altında faaliyet gösteren Swissotel Büyük Efes, İzmir yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak Pamela Tito’yu bünyesine katmıştır. 4 Eylül tarihi itibariyle yeni görevine başlayan Tito, daha önce Swissotel Büyük Efes, İzmir’de Satış Direktörlüğü (2010-2013) ve Satış-Pazarlama Direktörlüğü (2013-2016) gibi önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.

Bölge Ticari Strateji Direktörü unvanıyla görev yaptığı Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental, Bodrum’dan sonra tekrar Accor Group ailesine katılan Tito, kariyeri boyunca Mares Marmaris, Hilton İzmir ve Fairmont Bakü, Swissotel The Bosphorus Istanbul gibi uluslararası otel markalarında Satış ve Pazarlama Müdürü, Halkla İlişkiler Müdürü, Satış Direktörü ve Satış ve Pazarlama Direktörlüğü gibi önemli görevleri üstlenmiştir.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Tito, 30 yılı aşkın deneyimi ile Swissotel Büyük Efes, İzmir’deki yeni görevinde otelin büyüme ve başarı hedeflerine önemli katkılar sağlamaya hazırlanmaktadır.

Bir önceki Nirvana Hotels, ikinci kez Sürdürülebilir Turizm Sertifikası almaya hak kazandı başlıklı yazımızda Çalışmalar, Hotels ve Ni̇rvana hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.