Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Setur’dan Sevgililer Gününe Özel Fırsat

0

Setur’dan Sevgililer Gününe özel fırsat! Setur, Sevgililer Günü’ne özel seyahat planlayanlar için pek çok farklı seçenek önerirken özel kampanyalarıyla da gidilebilecek en güzel yerleri görme fırsatı sunuyor. Setur, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel seyahat planlayanlar için pek çok farklı seçenek sunuyor.

Setur’dan Sevgililer Gününe Özel Fırsat

Çiftler, Sapanca ya da Ağva gibi destinasyonlarda yeşille mavinin binbir tonun yer aldığı doğası ve eşsiz güzellikleriyle şehre yakın keyifli huzurlu bir tatil geçirebilir, hem kayak tutkunları hem de kışın güzelliğini doyasıya yaşamak isteyenler ise Kartepe ya da Uludağ gibi lokasyonlarda kayak merkezini tercih edebilirler. Yenilenmek isteyenler çeşitli kür ve SPA seçeneklerinin en iyilerini bulabilecekleri Afyonkarahisar ya da Yalova’da termal bir tatil planlayabilirler, günümüze kadar tarihi dokusunu koruyan Ürgüp’te ise kültür turizmiyle birlikte doğa harikası peri bacaları, yer altı şehri, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı devletlerine ev sahipliği yapan medeniyetlerin izlerini tercih edebilirler. Setur’un Sevgililer Günü otelleri arasında Abant, Belek, Erzurum, Çeşme, Dalyan, Kartalkaya ve Kemer gibi birçok farklı il ve ilçedeki birbirinden güzel ve keyifli oteller, %30’a varan indirimli fiyatlarıyla misafirlerini bekliyor.

Setur’un Sevgililer Günü seyahati için sundukları bununla da sınırlı değil. Setur misafirleri, web sayfasından ve Setur Mobil uygulaması üzerinden Hopi kimliklerini tanıtarak yapacakları seçili yurt içi otel rezervasyonlarında, 500TL – 1.999TL’lik alışverişlerde 50 Paracık, 2.000TL ve üzeri alışverişlerde 100 Paracık kazanıyor.

Ayrıca, Worldcard ile internetten ve Setur Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 4.500 TL ve üzeri tüm yurt içi otel, mavi yolculuk ve yurt dışı tur rezervasyonlarında 250 TL Worldpuan kazanarak,  18 aya varan taksitle ödeme fırsatından da faydalanıyorlar.

Detaylı Bilgi için:  https://www.setur.com.tr/sevgililer-gunu-otelleri

*Bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Temmuz- Kasım 2020 döneminde 1.573 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak 10 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göredir.

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor.

2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u bünyesine alan Setur, 2017 yılında bu platformu Seturbiz.com ismiyle yenileyerek dijital alanda da önemli bir atılım gerçekleştirdi.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 22 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 46 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Celestyal Cruises ile Sezonun İlk Turu 25 Nisan’da başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.