Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Setur’da erken rezervasyon dönemi başladı

0

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, erken rezervasyon fırsatlarında %50’ye varan indirimler sunuyor. Kampanya, erken rezervasyonun sağladığı fiyat avantajıyla hem uygun hem de kaliteli tatil fırsatını kaçırmak istemeyenlere kısmi ödeme ile fiyatları sabitleme, 4 ay ertelemeli taksit veya 18 taksitle ödeme olanağı sağlıyor. 

Tüm yıla yayılan avantajlı fiyatlarla misafirlerine güvenilir ve hesaplı tatil imkanı sunan Setur, 15 Kasım haftasında başlayan erken rezervasyon kampanyasında %50’ye varan indirimler sağlıyor. Kampanya, tatil planlayanlara ödemelerini diledikleri gibi seçme olanağı sunarken, isteyenler %25 önden ödeme yaparak indirimli fiyatı garantiliyor, isteyenler ödemelerini 4 ay erteliyor ya da 18 ay taksit seçeneğini tercih ediyor. Misafirlerine, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Güvenli Turizm Sertifikasyon Belgesi’ne sahip tesisler ile birçok farklı seçeneği bir arada sunan Setur’un çalıştığı tesisler arasında, ilgili kurumların verdiği ISO, HACCP gibi güvenlik belgelerine sahip oteller de bulunuyor.

Erken rezervasyon büyük avantaj sağlıyor

Erken rezervasyon kampanyası ile tatil severlere 2022 yazında Bodrum, Belek, Kemer, Çeşme, Fethiye, Side gibi ana destinasyonlara ek olarak, Selimiye, Bozburun, Datça, Cunda, Akyaka, Kaş, Kalkan gibi birbirinden güzel butik otellerin olduğu destinasyonlarda güvenilir ve fiyat avantajlı tatil imkanı sunduklarını belirten Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, “2022 yılında ülkemiz için turizmin ivmeleneceği bir dönem olmasını bekliyoruz. Başta Almanya ve İngiltere olmak üzere tüm Avrupalı seyahat severler Türkiye’ye gelmeyi bekliyor. Bu nedenle otellerde 2021 yılından farklı olarak müsait yer bulmak çok zor olacak. Doluluk oranıyla beraber fiyatlarda da artış yaşayacağımızı öngörüyoruz. Buradan yola çıkarak erken rezervasyonun geçmiş yıllara oranla çok daha kritik olduğunu söyleyebiliriz.

Misafirlerimiz için hem istenilen otelde yer bulmak hem de doğru fiyata rezervasyon yaptırmak için erken davranmanın her zamankinden çok daha önemli olduğunu belirtmek isteriz. Setur olarak, her yıl tatilcilere sunduğumuz erken rezervasyon fırsatında 2022 yaz tatili için yine % 50’ye varan indirimler ve kişilerin tercihlerine göre farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Pandemi başlangıcından itibaren tatilcilerimizin güvenliğini her şeyin önünde tutuyoruz ve gerekli sertifikasyonlara sahip otellerle çalışıyoruz. Misafirlerimizi yurt içinde “Güvenli Turizm Serfikası” alan otellere yönlendirmeye ve turlarımızda alınan önlemlere dikkatle uymaya devam ediyoruz.” dedi.

Setur’un sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği anket sonuçları da erken rezervasyona gösterilen ilgiyi ortaya koyuyor. Sonuçlara göre bu kampanyalarından yararlanmak isteyenler yüzde 77 gibi çok yüksek bir orana sahip. Bu dönemde sunulan tüm fırsatlar tatil planları için cazip öneriler olarak değerlendiriliyor ve anket sonuçları en çok tercih edilen destinasyonun yüzde 60 ile Ege Bölgesi olduğunu gösteriyor. *

Bir önceki 15 katlı ultra lüks yolcu gemisi 900 turist getirdi başlıklı yazımızda Kuşadası ve Tur hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.