Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Setur’da Erken Rezervasyon Avantajları

0

Setur’da erken rezervasyon avantajları! Setur, 23 Kasım’da başlayacak erken rezervasyon fırsatlarında %50’ye varan indirimlerle farklı tatil alternatifleri sunuyor. Setur, tatil severlere hijyen sertifikalı güvenilir otellerden oluşan farklı seçenekler ve satın alınan konaklamalarda 72 saat öncesine kadar para iade güvencesi de sağlıyor.

Setur’da Erken Rezervasyon Avantajları

Tüm yıla yayılan avantajlı fiyatlarla misafirlerine güvenilir ve hesaplı tatil imkanı sunan Setur, 23 Kasım’da başlayacak erken rezervasyon kampanyasıyla %50’ye varan indirimler sunuyor.

Ayrıca World özellikli kredi kartlarına özel 18 aya varan taksit imkanı veren Setur, misafirlerine Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Sağlıklı Turizm Belgesi ve Koronavirüs Sertifikasyon Belgesi’ne sahip tesisler ile birçok farklı seçeneği bir arada sunuyor. Setur’un çalıştığı tesisler arasında, ilgili kurumların verdiği ISO, HACCP gibi güvenlik belgelerine de sahip oteller bulunuyor.

Birçok farklı tatil seçeneği için çeşitli avantajlar yaratıldı

Erken rezervasyon kampanyası ile tatil severlere 2021 yazında Bodrum, Belek, Kemer, Çeşme, Fethiye, Side gibi ana destinasyonlara ek olarak, Selimiye, Bozburun, Datça, Cunda, Akyaka, Kaş, Kalkan gibi birbirinden güzel butik otellerin olduğu destinasyonlarda güvenilir ve fiyat avantajlı tatil imkanı sunduklarını belirten Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, “Setur olarak, tatilcilerimizin güvenliğini her şeyin önünde tutuyoruz. Gerekli sertifikasyonlara sahip otellerle çalışıyoruz.

seturda-erken-rezervasyon-avantajlari

Misafirlerimize ayrıca tüm yıla yayılan avantajlı kampanyalarımıza ek olarak düzenlediğimiz erken rezervasyon kampanyasında yaz döneminde Türkiye’nin en seçkin tatil otellerinde %50’ye varan indirimli fiyatlar sunuyoruz. Bununla birlikte iptal ve değişiklik isteyen tüm misafirlerimize gerekli desteği vererek seyahatin başlamasından 72 saat öncesine kadar para iade güvencesi veriyoruz. Misafirlerimizi yurt içinde “Güvenli Turizm Serfikası” alan otellere yönlendirmeye ve turlarımızda alınan önlemlere dikkatle uymaya devam ediyoruz. Portföyümüze birçok yeni butik otel katıyoruz ve küçük gruplar olarak yapılabilecek seyahatler için tesislerimizin sayısını artırıyoruz. Yeni dönem için de turlarımızın daha az kişi sayısı ile hijyen güveliğinden emin olduğumuz oteller, ören yerleri, restoran ve açık hava destinasyonlarından oluşmasına önem veriyoruz.” dedi.

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor.

2001 yılında Türkiye’nin en büyük online kurumsal seyahat portalı BookinTurkey.com’u bünyesine alan Setur, 2017 yılında bu platformu Seturbiz.com ismiyle yenileyerek dijital alanda da önemli bir atılım gerçekleştirdi.

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 22 bin metrekarelik alanda, 20 bölge 46 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi: Ogilvy / Aynur Çetin / 0549 787 06 86 / aynur.cetin@ogilvy.com

Bir önceki yazımız olan Uzakrota Online İndirimli Biletlerde Son 4 Gün başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.