Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Şenay Lambaoğlu’dan Caz Esintisi

0

Şenay Lambaoğlu’dan caz esintisi… Türkiye’nin önemli caz sanatçılarından biri olarak kabul edilen Şenay Lambaoğlu, 4. Bodrum Caz Festivali kapsamında Bodrum Kale sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Şenay Lambaoğlu’dan Caz Esintisi

Uzun yıllar katıldığı caz festivalleriyle ön plana çıkan, özgün sesiyle dinleyenlerini türler arasında derin bir yolculuğa çıkartan Şenay Lambaoğlu, seslendirdiği şarkılarla kendisini dinlemeye gelenleri adeta büyüledi.

Işıl ışıl bir sahne kostümüyle göz kamaştıran Şenay Lambaoğlu, tüm zarafetiyle Bodrumlulara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Pop & Caz temasına özel bir seçkiyi renkli bir performansta dinleyicilerle buluşturan Şenay Lambaoğlu, konser boyunca büyük alkış aldı.

Başarılı sanatçı Şenay Lambaoğlu, konsere ilişkin duygularını ise şu şekilde aktardı: ‘’ Bodrum Caz Festivali açılışında Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Şefi Münif Akalın yönetiminde unutulmaz bir gece yaşadık. Şarkılarımın yaylı düzenlemelerini Kaan Bıyıkoğlu ve Hakan Kurşun hazırladı. Sevgili grup arkadaşlarım Batu Şallıel, Enver Muhamedi, Kaan Bıyıklıoğlu ve Ekin Cengizhan varlıklarıyla bana güç verdi. Bodrum Kalesi konseri hep hayalimdi. Bu senenin tüm zorluklarının üstesinden gelen ve bu geceyi mümkün kılan başta sevgili Özlem Oktar Varoğlu’na, Pınar Gürer’e, Tuğçe Alpaslan’a, Caz Derneği’ne ve emeği geçen, kalbi bizimle atan herkese çok teşekkür ederim.’’

Başarılı sanatçı Senay Lambaoğlu’nun bir sonraki konseri ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 6 Eylül Pazar günü Göztepe Parkı’nda gerçekleştireceği etkinlikte olacak. En güncel içerikleri buradan takip edebilirsiniz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.