Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Ayla Türedi Özkılıç, Hilton Istanbul Maslak’ın Otel Müdürü olarak atandı

0

Ayla Türedi Özkılıç, Hilton Istanbul Maslak’ın Otel Müdürü olarak atandı

Hilton Istanbul Maslak otel müdürlüğü görevini, bünyesinde Odalar Bölümü Direktörü pozisyonunda başarılı çalışmalara imza atan Ayla Türedi Özkılıç’a emanet etti.

Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O. Lisans mezunu olan Ayla Türedi Özkılıç, profesyonel iş yaşamına 1998 yılında Polat Renaissance Istanbul Hotel’de resepsiyonist olarak başladı.

Dedeman Istanbul, Wow Istanbul Otelleri & Kongre Merkezi, Barcelo Eresin Topkapı ve Wyndham Grand Istanbul Europe’ta Önbüro Müdürü olarak çalıştı.

Wyndham Grand Istanbul Europe ve Hilton Istanbul Maslak’ın açılış ekiplerinde yer alan Türedi Özkılıç, kariyerine Hilton Istanbul Maslak Otel Müdürü olarak devam ediyor.

Çalışanlarının gelişim ve aidiyetini öne çıkartan, sürekliliğe önem veren bir İK politikası izleyen Hilton Istanbul Maslak, yönetim kademesini güçlendirmeye devam ederken, misafirlerine şehrin kalbinde birinci sınıf konaklama deneyimi sunmayı sürdürecek.

Bir önceki Hediye Güral: Turizmde Desteklerin devam etmesi çok önemli başlıklı yazımızda Gür, Mi̇lyon ve Önem hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.