Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Otel Misafirleri Dijital Hizmet İstiyor

0

Otel misafirleri dijital hizmet istiyor… Akka Hotels Satış ve Pazarlama Yöneticisi Ömer Çakır, temasın en aza indirilmesini sağladığından dolayı, misafirlerin taleplerini mobil uygulamalar aracılığıyla iletmeyi tercih ettiklerini vurguladı.

Otel Misafirleri Dijital Hizmet İstiyor

Mobil uygulamaları sayesinde yaz sezonu boyunca müşteri memnuniyeti anlamında olumlu bir geri dönüş aldıklarını belirten AKKA HOTELS Satış ve Pazarlama yönetici Ömer Çakır “ Şu anda 14 bin kişi mobil uygulamamızı kullanıyor. Misafirlerimiz, güvenli ve temassız bir tatil imkanı sunduğu için dijital hizmetlerimize büyük ilgi gösteriyor” dedi.

MOBİL UYGULAMA İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ ARTTI!

Otellerinde konaklayan misafirlerin, neredeyse bütün taleplerini mobil uygulama aracılığıyla kendilerine ilettiklerini belirten Çakır “Ana restoranımızda rezervasyonla hizmet veriyoruz. Kafe ve restoranlarımıza QR Kodlar yerleştirdik. Bu kodlar sayesinde misafirlerimizin tüm menülere hızlıca ulaşım sağlıyor. Yaz sezonunda uygulama üzerinden 40 binin üzerinde rezervasyon aldık. Bu anlamda öncü tesislerden biriyiz” dedi.

Seyehat Teknolojileri Uzmanı ve İcibot Pazarlama Müdürü Bahadır Çakar ise pandemi döneminde; sundukları teknoloji hizmetlerine olan ilginin arttığını ve hizmet anlayışındaki zorunlu değişimin, turizm sektöründe hizmet verenler için, dijital dönüşümü de zorunlu hale getirdiğini vurguladı.

Müşteri taleplerine uyum sağlamak ve en üst düzeyde müşteri isteklerini karşılamak memnuniyete dayalı hizmet sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Turizm ve otelcilik ile ilgili olarak en güncel haberleri her daim sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YOTEL'den Efsane Cuma Promosyonu! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.