Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

YOTEL’den Efsane Cuma Promosyonu!

0

YOTEL’den Efsane Cuma Promosyonu! YOTEL, “Efsane Cuma” indirimiyle seyahatleri tekrar takvimlere işletiyor. Heyecan verici %40 indirim fırsatı, 19 Kasım tarihinden itibaren 2021 yılı sonuna kadar olan ziyaretlerde geçerli olacak.

YOTEL’den Efsane Cuma Promosyonu!

Minimalist tasarımı, akıllı alan kullanımı ve teknolojisiyle öne çıkan YOTEL’de, seyahat tutkunları indirimin keyfini çıkarıyor, YOTEL İstanbul Havalimanı’nda 78 Euro’dan başlayan, YOTEL Amsterdam’da ise 45 Euro’dan başlayan fiyatlarla konaklama fırsatını yakalıyorlar.

Ayrıca yotel.com üzerinden yapılan rezervasyonlarda esneklik opsiyonunu da kullanabiliyorlar.

Londra, Glasgow ve Washington DC’de yeni açılan; Porto, Miami, Dubai ve Cenevre’de ise açılacak olan otelleriyle YOTEL sayesinde dünyayı keşfetmek hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı.

Rezervasyon yaptırmak için: www.yotel.com

İndirime Dahil Olan Oteller

ŞEHİR OTELLERİ
YOTEL London
YOTEL Glasgow
YOTEL Porto
YOTEL New York
YOTEL Boston
YOTEL Singapore
YOTEL San Francisco
YOTEL Edinburgh
YOTEL Amsterdam
YOTEL Washington DC
YOTELPAD Park City
HAVALİMANI OTELLERİ
YOTELAIR Singapore Changi Airport (Kara tarafı)
YOTEL Istanbul Airport (Kara tarafı)

*19 Kasım – 01 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

* “Efsane Cuma” indirimi günlük esnek fiyatlar üzerinden %30 oranındadır. YOTEL üyeleri ek olarak %10 üyelik indirimi almaya hak kazanır.

*Peşin ödeme zorunludur. Üyelik indirimiyle yotel.com’dan yapılan rezervasyonlar esnek olup, check-in gününden bir gün önce saat öğlen 3’e kadar iptal edilebilir.

*İndirim, YOTELAIR Londra Gatwick, YOTELAIR Londra Heathrow, YOTELAIR Amsterdam Schipol, YOTELAIR Paris Charles de Gaulle ve YOTELAIR İstanbul Havalimanı’nda geçerli değildir.

YOTEL Hakkında

Birinci sınıf seyahatin lüksünden esinlenen ve yolcu ihtiyaçlarını merkeze alarak tasarlanan YOTEL, lüks otellerin temel unsurlarını daha küçük, akıllı alanlara taşırken, ortak çalışma, toplantı, sosyalleşme ve GYM alanları ile talep gören lokasyonlarda değer ve topluluk duygusu sunuyor. Premium kabinlerde YOTEL’in özel ayarlanabilir SmartBedTM yatakları ile canlandırıcı yağmur duşları, akıllı TV’ler, çoklu güç ve USB noktaları ve kolay bağlantı özellikleri bulunuyor.

YOTEL halihazırda Londra Gatwick, Londra Heathrow, Amsterdam Schiphol, Paris Charles de Gaulle, İstanbul Havalimanı (2) ve Singapur Changi’de yedi hava oteli ile New York, Boston, San Francisco, Washington DC, Edinburgh, Amsterdam, Singapur ve Londra’da sekiz şehir oteli işletiyor. YOTEL, Porto, Glasgow, Londra, Dubai, Cenevre, Long Island City, Miami, Park City, Mammoth, Atlanta ve Melbourne dahil olmak üzere uluslararası yeni projelerle hızla büyümeyi hedefliyor.

YOTEL’in başlıca hissedarları arasında Starwood Capital Group, Talal Jassim Al-Bahar Group, United Investment Portugal ve Kuwait Real Estate Company (AQARAT) bulunuyor

YOTEL, lüks havayolu seyahatinin dilini birinci sınıf seyahatten ilham alarak küçük ama lüks bir kabine çeviren YO! kurucusu Simon Woodroffe OBE tarafından hayata geçirildi.

Bir önceki yazımız olan Swandor Hotels & Resorts - Topkapı Palace Dünyanın En İyisi Seçildi başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.