Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

MICE sektörü Antalya’da buluştu

0

Turizm Medya Grubu tarafından düzenlenen Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards, MICE sektörünü turizm ve iş dünyası temsilcileri ile bir araya getirirken, iki gün süren B2B (business to business) toplantılar yeni iş birliklerinin temelini oluşturdu. Görkemli bir tören ile sona eren Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards ile MICE sektörünün en başarılı markaları ödüllendirildi. Türk Hava Yolları’nın (THY) isim sponsorluğunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) katkıları ile düzenlenen etkinliği değerlendiren Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, şunları söyledi:

“Uzunca bir aradan sonra böyle büyük bir etkinliği Türkiye turizminin başkenti olan Antalya’da gerçekleştirmenin heyecanını ve gururunu yaşadık. Antalya, altyapısı, 200 bin koltuk kapasitesi, muhteşem tesisleri ve güzelliği ile Türkiye’nin en önemli M.I.C.E destinasyonu olduğunu bir kez daha gösterdi.”

NEST Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi Genel Müdürü Zafer Alkaya da, “Antalya kongre turizminin uluslararası merkezi olmayı hak ediyor” dedi.

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards’de 23 farklı kategoride onlarca proje yarıştı. En iyi etkinlik prodüksiyonundan en iyi dijital etkinliğe, en iyi incentive etkinliğinden en iyi kültür sanat etkinliğine kadar pek çok ödül sahiplerini buldu. 9’uncu ACE of M.I.C.E. Awards Onur Ödülü THY Yurtiçi Satış Başkanı Emre Menevşe’ye takdim edilirken, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya da Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

Bir önceki Dev kruvaziyer gemisi İstanbul'da başlıklı yazımızda Gemi̇ ve Kruvazi̇yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.