Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Kartepe’yi açtı, bu yıl 10 yeni otel daha yolda

0

Dedeman Turizm Yönetimi ile M.M.S. Turizm A.Ş. arasında yapılan iş birliğiyle Dedeman Kartepe Kocaeli kapılarını açtı. Dedeman, Denizli ve Adıyaman’ın ardından 3. franchise oteli Dedeman Kartepe Kocaeli ile otel sayısını 19’a, oda sayısını ise 2974’e yükseltti.

Dedeman Kartepe Kocaeli’nin açılışı Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, M.M.S. Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Mustafa Satı’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Banu Dedeman, yerli ve milli bir marka olarak yatırımcıların desteği ile büyüdüklerini vurgulayarak yıl sonuna kadar 6’sı imzalanmış, 4’ü imza aşamasında olan 10 yeni oteli daha zincirlerine eklemeyi planladıklarını; sadece yurt içinde değil, yurt dışında da Dedeman varlığını büyütmeyi hedeflediklerini söyledi.

Dedeman ayrıca, “Dedeman” ve “Park Dedeman” markalarına ilave olarak, Dedeman Collection, Dedeman Suits & Residences, Managed by Dedeman ve Smart by Dedeman’ı da ekleyerek, 6 markayla yola devam edeceklerini açıkladı.

Dedeman Kartepe Kocaeli, 5 suit, 161 standart oda, toplam 166 odası, toplantı salonları ve balo salonuyla hizmet verecek. Murat Mustafa Satı ise “Özellikle Katar ve Kuveytli turistlerin yaz aylarında Kartepe – Maşukiye – Sapanca koridoruna yoğun ilgi gösterdiklerini görüyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.