Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

İstanbul’da hoş bir mekan: Efrouz Restoran

0

Efrouz Restoran, Hilton İstanbul Kozyatağı içerisinde bulunan ve İstanbul’un en beğenilen restoran ve eğlence mekanıdır. Gece dışarı çıkıp, keyifli bir akşam yemeği yiyip sınırsız eğlence istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ataşehir eğlence mekanları dendiği zaman Efrouz’u ilk sıraya rahatlıkla konumlandırabiliriz.

 

 Efrouz Restoran Nasıl Bir Yer?

Efrouz Restoran, istanbul eğlence mekanları arasında ilk sırada yer almaktadır. Modern tasarım çizgilerinin, Doğu’nun kültürüyle birleştiği; leziz yemekleri, kokteylleri ve dans şovlarının olduğu elit bir mekandır. Daha önce hiç tatmadığınız lezzetleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Taleplerin yüksek olması sebebiyle, Efrouz Restoran rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır. Siz de keyifli bir akşam geçirmek isterseniz, Efrouz Restoran’ın internet sitesi üzerinden veya arayarak rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Anadolu yakası eğlence dendiği zaman öne çıkan Efrouz Restoran, İstanbul geneli mekanlar içerisinde ön sıralarda yer almaktadır.

 

 Efrouz Restoran’a nasıl gidilir?

Mekan, İstanbul Kadıköy’de yer almaktadır. Merkezi konumundan ötürü ulaşım rahat ve kolaydır. Anadolu yakası eğlence mekanları arasında ilk sırada yer almakla beraber, basına da ünlü isimleri ağırlamasıyla konuk olmuştur.

 

 Efrouz Restoran’ın Fiyatları Nasıl?

Efrouz Restoran, istanbul eğlence mekanları arasında uygun fiyatlandırmaya sahiptir. Menülere ulaşmak için efrouz.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. 2 kişilik bir akşam yemeği için yaklaşık 250 TL olacaktır. Ayrıca, Efrouz Restoran’da 3 çeşit menü bulunmaktadır.

Fix Menü

A la Carte Menü

İçecek Menüsü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fix Menü içerisinde, öne çıkan başlıklarda salata ve mezeler yer almaktadır. Bunun yanı sıra, alışagelmiş lezzetlerin dışında, bambaşka bir deneyim sizleri bekliyor.

A la Carte Menü içerisinde, 35’ten fazla zengin içerikli yiyecek çeşidi bulunuyor.

İçecek menüsüne baktığımızda, leziz kokteyller ve özel şaraplarla karşılacaksınız.

Bunun yanı sıra, sınırsız eğlenceden de faydalanabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Efrouz Restoran’da Başka Neler Var?

Ataşehir eğlence mekanları arasında ilk sırada olan Efrouz, sunduğu lezzetlerin dışında size sınırsız eğlence vaat ediyor. Ayrıca her çarşamba, cuma ve cumartesi günü, eğlence sektörünün önde gelen isimlerini Efrouz’da görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yaprak Gürdal'dan Yeni Kitap: Kalbimdeki Uzak Doğu başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.