Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Yaprak Gürdal’dan Yeni Kitap: Kalbimdeki Uzak Doğu

0

Bugüne dek yetmiş altı ülke ve beş yüzden fazla şehir gezen Yaprak Gürdal ‟Kalbimdeki Uzak Doğu” kitabında Uzak Doğu maceralarını anlatıyor.

Yaprak Gürdal, ilk kitabı “Denizaşırı Yalnızlık”tan sonra ikinci kitabıyla karşınızda… Bugüne dek yetmiş altı ülke ve beş yüzden fazla şehir gezen Yaprak Gürdal ‟Kalbimdeki Uzak Doğu” kitabında Uzak Doğu maceralarını anlatıyor.

Bu kitapta Uzak Doğu’daki Tayland, Kamboçya, Laos, Vietnam, Myanmar, Endonezya, Filipinler, Tayvan, Brunei, Singapur’u Yaprak Gürdal’la birlikte gezeceksiniz. Yaprak Gürdal’ın sıcacık ve akıcı anlatımıyla siz de kendinizi Uzak Doğu sokaklarında bulacak, büyülü Uzak Doğu kültürünü yakından tanıyacak, Uzak Doğu’daki günlük yaşama dair önemli ve pratik bilgiler öğrenecek, görkemli tapınakları adımlayacak, lezzetli Uzak Doğu yemeklerini tadacak, muhteşem doğanın keyfine varacaksınız. Satırların su gibi aktığı “Kalbimdeki Uzak Doğu”yla sizin de kalbinizde Uzak Doğu için kocaman bir yer açılacak.

https://kucukdunya.com/kalbimdeki-uzak-dogu/

Yaprak Gürdal Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi ve Anadolu Üniversitesi Yönetim Organizasyon bölümleri mezunu. 20+ yıl Türkiye ve Kanada’da kurumsal şirketlerde yönetici olarak çalıştı. Çalıştığı süre boyunca her fırsatta yeni coğrafyalar keşfetti. 12 yıl Kanada’da yaşadı. Sonra doğduğu topraklar ve aile özlemi ağır bastığı için Türkiye’ye geri döndü ama yolları bırakmadı. Bugüne kadar 75 ülke, yüzlerce şehir gezdi. Gezi yazılarını da Küçükdünya isimli blogunda yayınlıyor.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Bahçelievler’de Suit Otellerin Normal Otellere Göre Farkları başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.