Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Enuygun’a İki Büyük Ödül…

0

Seyahat Sitesi Enuygun, Uluslararası Seyahat Ödülleri 2021’de En İyi Uçak Biletleme Şirketi ve En İyi Online Seyahat Acentesi olmak üzere iki ödüle birden layık görüldü.

Dünya çapında turizm ve seyahat endüstrisinde mükemmel performans gösteren şirketleri onurlandırmak için gerçekleştirilen Uluslararası Seyahat Ödülleri’nin (International Travel Awards – ITA) 2021 yılı kazananları belirlendi. Türkiye’nin Lider Seyahat Sitesi Enuygun, Uluslararası Seyahat Ödülleri’nde En İyi Uçak Biletleme Şirketi ve En İyi Online Seyahat Acentesi ödüllerine layık görüldü.

Seyahat sektörüne yönelik kapsamlı hizmetler sunan Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi olan Enuygun, otobüs bileti ve otel rezervasyonlarının yanı sıra ziyaretçilerine araç kiralama hizmeti de sunuyor. Ayda 17 milyon ziyaretçiyi ağırlayan Enuygun, kullanıcıların seyahat planlama alışkanlıklarını değiştirecek teknolojilerle seyahat sektörünün geleceğine yön veriyor.

Bir önceki İstanbul Havalimanı Kültür ve Sanat Merkezi Olacak başlıklı yazımızda Dünya, İstanbul Havali̇manı ve Proje hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.