Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

THY’den ABD’de yeni rota…

0

Türk Hava Yollarının (THY) ABD’deki destinasyonlarına yenisi eklendi. THY’nin yeni uçuş rotası Newark oldu. İstanbul-Newark hattında tarifeli seferler dün başladı ve İstanbul Havalimanı’ndan 18.40’da kalkan uçak yerel saat ile 22.35’te Newark Liberty Havalimanı’na inişini gerçekleştirdi.

HAFTADA 4 SEFER YAPILACAK

THY, Newark’a 13 Haziran 2021 tarihine kadar; pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar olmak üzere haftada 4 sefer düzenleyecek. 13 Haziran tarihinden itibaren ise uçuşlar haftanın her günü yapılacak.

GİDİŞ GELİŞ 655 DOLARDAN BAŞLIYOR

New Jersey eyaletinin en büyük şehri olan ve konumu itibariyle New York’a en yakın şehirlerden biri olan Newark, THY’nin New York’a seyahat eden yolcularına da alternatif bir ulaşım hattı sağlayacak. Newark’a tüm vergiler dahil gidiş-geliş bilet ücreti 655 dolardan başlıyor.

İstanbul Havalimanı -Newark hattında TK- 29 sefer sayılı uçuşlar, pazartesi, çarşamba, cuma , ve pazar yerel saat ile 18.40’da yapılacak. Newark-İstanbul Havalimanı arasında TK-30 sefer sayılı uçuşlar ise pazartesi, salı, perşembe ve Cumartesi yere saat ile 00.05’de gerçekleştirilecek.

Bir önceki THY'den yeni 'sağlık cüzdan' uygulaması başlıklı yazımızda Seyahat hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.