Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Ankara’da Otobüs Kiralama

0

Ennur Turizm filosunda bulunan donanımlı araçları ile Ankara’da otobüs kiralama hizmetleri sunar. 24 saat aktif araç filosu ve kaptan kadrosu ile Ankara’nın en iyi yönetim kadrosuna sahip olan firmamız kalite standartları ile de göz önüne çıkıyor.

www.otobuskirala.org filosunda 2+2 koltuk düzenine sahip 46 kişilik otobüsler, yine 2+2 koltuk düzenli 54 kişilik otobüsler ve VIP 2+1 37 kişilik otobüsler bulundurur. Ankara’da hazır bulunan bu araçlar ile Türkiye’nin her yerine güvenle ulaşmanız mümkün. Şoför tahsisi için ek bir ücret talep etmeyen firmamız gideceğiniz yolun uzunluğuna göre gerektiğinde çift şoför hizmetinize sunar.

İster şehir içi ister şehirlerarası kiralayabileceğiniz otobüslerimizde koltuk arkası TV, her koltukta priz, yatar ve birbirinden uzaklaşabilir koltuklar, klima ve buzdolabı gibi bir çok özellik mevcuttur.

Kabin ekibimiz yolculuğunuz boyunca sizlere hizmet eder ve bu hizmetler de ücretsizdir. Günün dilediğiniz saatinde Ankara’nın dilediğiniz noktasından her an araç kiralayabilirsiniz.

Firmamız otobüs kiralamanın yanı sıra minibüs kiralama hizmetleri de verir. Bu nedenle Ankara’da kaç kişilik grup olursanız olun otobuskirala.org adresinde mutlaka size uygun aracı bulabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet anlayışı, donanımlı araçları ve deneyimli kadrosu ile Ennur Turizm her geçen gün Ankara’da adından oldukça söz ettiriyor.

Bir önceki yazımız olan İzmir Havalimanı Transferi için Doğru Seçim: Mytransfer başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.