Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Demokrasi ve Özgürlük Adası’ndaki OtelDa turizme açıldı

0

Cumhurbaşkanı Adnan Menderes ve arkadaşları anısına ismi ‘Demokrasi ve Özgürlük Adası’ olarak değiştirilen Yassıada’da kocaman bir otele çevrildi. 125 odalı tüm adayı kapsayan otel Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin şirketi Gümrük Turizm İşletmeleri tarafından “Katre Island Hotel” adıyla turizme açıldı.

Katre Island Otel’in pazarlamasını ise Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un şirketi ETS Tur yapıyor. Kapalı havuz ve SPA hizmeti veren otelin gecelik fiyatları 140 Avro’dan (1384 TL) başlayıp 7.500 Avro’ya (74 bin 175 TL) kadar çıkıyor. Otelde, banyo zemini altın tozuyla kaplı özel odalar da bulunuyor.

Konaklama maliyeti ise şöyle: 6 yaşından büyük çocuklar için 10 Avro alınan otelde 45 metrekare olan oda için 140 Avro’ya konaklanabilirken 450 metrekarelik lüks konaklama 7.500 Avro. Müzenin bulunduğu otele tarifeli seferle gidilemiyor. Sadece Otel Bostancı’dan deniz taksileriyle ulaşılabiliyor.

Bir önceki Saran Holding'den duyuru: Aşı Olmayan Çalışanlarla Yollar Ayrılacak başlıklı yazımızda Aşı, Çalışanları ve Saran hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.