Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Yıldız Entegre, Terraclick markası ile evlerin zemininde

0

Türkiye’nin önde gelen sanayi şirketlerinden biri olan ve orman ürünleri sanayinin en büyük şirketi olan Yıldız Entegre, laminat parke pazarında Terraclick markası ile büyümeye devam ediyor. Dekorasyon konusunda günümüzde en çok tercih edilen parke markalarından biri olan marka Yıldız Entegre tarafından kullanıcıların memnuniyeti için üretilmekte.

Terraclick Laminat Parkeler

6, 7 ve 8 mm kalınlıklarında üretilen Terraclick parkeler, laminat parke pazarında önemli bir yere sahip. Sahip olduğu 28 farklı dekor ile tüketicilerin dekoratif beklentilerine de cevap veren Terraclick parkeler evlerin zeminlerinde fark yaratıyor.

Ayrıca Yıldız Entegre garantisi ile pazarda kendine geniş yer bulan Terraclick parke markası kolay temizlenebilir olması başta olmak üzere çizilmelere ve darbelere karşı dirençli yapısı ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Yıldız Entegre Terraclick parke yıllar sonra bile zeminlerde ilk günkü taze ve şık görüntüsünü korur.

Bir önceki Saran Holding'den duyuru: Aşı Olmayan Çalışanlarla Yollar Ayrılacak başlıklı yazımızda Aşı, Çalışanları ve Saran hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.