Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Taşımacılık sektöründe yeni bir dev doğuyor

0

Turizm taşımacılık sektörünün liderlerinden Ali Gültekin tarafından kurulmuş olan bu platform ile 81 ilin tamamından tüm operatör ve bireylere kiralık otobüsler sunuyor. Bu devasa organizasyonun ülkemizin taşımacılık sektöründe daha verimli ve daha hızlı olması bekleniyor.

Bu organizasyonun kusursuz işlemesi için Ali Gültekin A.Ş., 81 ilin tamamında yüzlerce farklı taşımacı ve firma ile imza attığı biliniyor.

Otobüs kiralama sektöründe bir ilki yürüten firmanın ilk hedefinde seyahat acentalarına hizmet sunmak olsa da bireysel kiralamalara da bir kolaylık getiriyor.

www.buskirala.com adresinde yayımlanana göre firmada 9+1 VIP minibüsler 16+1 ve 19+1 minibüsler, 27+1 ve 31+1 midibüsler ve 3 farklı ebatta yüzlerce otobüs bulunuyor. Firmalar ve taşımacılar ile imzalanan sözleşmelerde  firmanın yolcu taşıma sektörünün standartlarını yükselttiği oldukça açık.

İlk göze çarpan farklılık yüksek taşıma kapasitesi olmuş. Türkiye’de bir ilke imza atmayı başarmışlar gibi görünüyor. 9000 kişiyi aynı anda bir noktadan diğer noktaya transfer edebileceğini belirten Ali Gültekin A.Ş. operasyon sorumluları tüm araçlarda aynı standardı sunma garantisi de veriyorlar.

Tur operatörlerinin otobüs kiralama ihtiyaçlarına çözüm odaklı yürütülen bu projede alt yüklenicilere de oldukça iş düşecek.

81 İlin Tamamında Otobüs ve Minibüs Kiralama

Firma sahibi Ali Gültekin’in otobüs camiasında oldukça saygın bir yeri olduğu biliniyor. Buna ek olarak  bu platforma minibüsler ve hatta VIP minibüsler bile dahil edilmiş.
Bu sayede küçük gruplara da cevap vermeyi hedefleyen firmanın öz malları arasında minibüs bulunmuyor. Tamamı alt yükleniciler ile yürütülecek olan minibüs kiralama operasyonlarında zorlanacak gibi. İlerleyen dönemde öz mal minibüslerini görmemiz de muhtemel.

Firma transfer operasyonlarını 8 operasyon müdürü ile yürütüyor. Web sitelerinin bir aya kadar hazır olacağını belirten taşıma şirketi Şubat 2022’de bireysel müşteriler için de aktif hale gelecek.

Bir önceki Kuşadası'na sezonun son kruvaziyeri 262 turist getirdi başlıklı yazımızda Gemi̇ hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.