Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Plusfly.com dan Business Class ve Grup Uçak Bileti Alabilirsiniz.

0

Havayolu şirketleriyle çeşitli seyahatlere çok daha konforlu ve rahat ulaşım için tercih edilen Business Class uçak bileti fiyatları değişkenlik gösterir. Çok daha fazlasını deneyimlemek isteyenler için ayrıcalıklı bir bilet olurken özellikleri de daha fazladır.

Bilindiği gibi standart olarak da tabir edilen ekonomi sınıfı uçak biletlerinin önemli bir kısmını oluşturur. Bununla birlikte hemen her uçuş için ayrılan Business class bölümü mevcuttur. Ücreti yüksek olmasının yanı sıra uçuşlar öncesi ve sonrasında sunulan çeşitli avantajları da söz konusudur.

Bunların başında şüphesiz ki uçağa geçmeden önce gerçekleştirilen Lounge hizmetleri gelir. Bunun haricinde çeşitli avantajların var olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Business Class Uçak Bileti Avantajları

 • Özel bir şekilde tasarlanmış ayrı bir bölümde seyahat etme ayrıcalığı sunulur.
 • Hiçbir sıra bekleme durumu olmaksızın check-in işlemleri yapılır ve bagaj teslim alınır.
 • Sıra beklemeksizin özel kapılardan uçağa giriş imkanı tanınır.
 • Çok daha geniş koltuklar iki kişilik şekilde sıralanır.
 • Konforlu bir yolculuk olabilmesini sağlayan geniş aralıklı tasarımı ve ayaklar için rahat hareket edebilme kısımları mevcuttur.
 • Koltuklar tamamen yatırılabilir olurken aynı zamanda masaj özelliği de bulunur.
 • Servis için özel görevliler hizmet sunarken istekler çok hızlı bir şekilde yerine getirilir.
 • Özel ikramlar ve önceden belirtilen yiyecek- içecek servisleri gerçekleştirilir.
 • Hiçbir ceza olmadan bilet değiştirme ve iptal etme hakkı sunulur.

Business Class Uçak Bileti Satın Al

Son derece kaliteli bir hizmet anlayışını sunan Business Class uçak bileti özelinde firmaların ayrıcalıkları da vardır. Türk Hava Yolları özelinde uçuş saatine kadar Lounge hizmetlerinden yararlanma öne çıkmaktadır.

Buna ilave olarak ekstra bagaj hakkı da tanınır. Farklı uçuş paketleri mevcut olurken hemen ekstra diz mesafesi sunan geniş koltuklu ayrıcalıklar için başvurularınıza oluşturabilirsiniz. Anında business class uçak bileti satın alarak sizlerde bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilet iade hakkının bulunduğu bu özel sınıf bilette 40 kilograma kadar kargo bagaj hakkından yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük havayolu şirketleri listesinde yer alan Pegasus özelinde de yine business class avantajları için ayrıcalıklı hizmet anlayışımızdan yararlanabilir, destek hattımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Varsa sorularınıza yanıt bulabilir, detayları görüşebilirsiniz.

Grup Uçak Bileti Nasıl Alınır

Hali hazırda yılın her günü gerçekleştirilebilecek toplu seyahatlerde grup uçak bileti sayesinde çok daha uygun fiyatlandırmalar bulunur. Tekli almak yerine çok daha cazip olan bu seçenekle biletleri ucuza getirebilirsiniz.

Uçak yolcu işlemlerinde maksimum sayı 9 olurken bebekler ise bu sayıya değil edilmemektedir. Tek işlemle 12 ve üzerinde uçak bileti alımlarında ise grup uçak bileti kullanımı gerekir. Bunun için ise öncelikli olarak teklifler verilir. Süreçlerin hızlı yönetilmesi ve kesinlik kazanması pratikliğiyle açıklanır. Güvenilir ve kaliteli şirketler üzerinden bu tarz hizmetlerin alınması ise son derece önemlidir.

Olası problemlerin yaşanmaması adına bu gereklidir. Aksi durumda telafisi oldukça güç durumlarla karşı karşıya gelinebilir.

Sizlere en avantajlı grup uçak bileti seçeneklerimizle uzun yıllardır hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Peki, grup uçak bileti faydaları nelerdir?

Grup Uçak Bileti Avantajları

 • Normal tekli uçak biletlerine kıyasla çok daha uygun fiyattan satın alma işlemi gerçekleştirilir.
 • Dakikalar içerisinde tek bir işlemle bilet alım süreçleri tamamlanır.
 • Uçak bileti alınırken verilen seyahat acente komisyon ödemeleri yapılmaz.
 • Satın alınan grup uçak biletleri sayesinde uçuş planları kişilerin isteklerine göre oluşturulur.
 • Biletin iptal olması ya da çalınması veya unutulması gibi durumların yaşanması söz konusu değildir.
 • Çevrimiçi olan tüm kampanyalardan yararlanılarak alınan bu biletler son derece güvenlidir.
 • Satın alma sürecinde %15 oranında bir ödeme yapılırken sonrasında uçuş zamanı geldiğinde diğer ödeme tamamlanabilir.
 • Son 72 saate kadar uçak biletleriyle ilgili değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

 

Grup Uçak Bileti Satın Al

İnternet üzerinden anında grup uçak bileti satın alarak süreçleri tamamlayabilirsiniz. Her ne kadar firmalara göre değişkenlik gösterebilse de kişi sayısına göre tarihler ve seyahat varış noktası belirlenir. Çok daha uygun fiyat üzerinden alım yapılması sağlandığı gibi aynı zamanda ödemenin tamamının ilk başta verilmesine de gerek yoktur.

Yetişkin yolcular kimlik kartlarıyla iç hat uçuşları için işlemlerini gerçekleştirir. Çocuklara dair ise doğum belgesi gerekli olurken askerlik görevinde bulunanlar ise mutlaka belge gösteriminde bulunur. Dış hat uçuşlarında ise pasaportla beraber gerekli ise ülke vizesi istenir. Aktarma yoluyla yapılacak yolculuklarda transit vize belgesi talep edilir.

Çocukların anne ya da babasıyla yolculuk edebilmesi için ise noter onaylı belge sunulmalıdır. Anne ya da baba pasaportuna kayıtlı olmasıyla grup uçak bileti satın alma işlemleri yapılır. Çok daha uygun fiyat avantajlarıyla tercih edilen firmamız üzerinden hemen biletlerinizi alabilirsiniz. Çok daha düşük komisyonla bilet sahibi olmak ve sınırsız destek hattımızdan yararlanmak adına grup uçak bileti hizmetlerimize başvuru yapabilirsiniz.

https://plusfly.com olarak tüm talepleriniz doğrultusunda işlemlerini yaparak tüm sorularınıza yanıtlar vermekteyiz. Güven içerisinde çağrı merkezimiz üzerinden konuyla ilgili detaylara da erişebilirsiniz.

Bir önceki İstanbul Havalimanı'nda uçuş sayısı yükseldi başlıklı yazımızda Hava hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.