Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Kiralık Villada Beş Yıldızlı Tatil…

0

Uzun yıllardır Antalya’nın Kalkan bölgesinde İngiliz misafirlerin tatil tercihi olan lüks kiralık villalar son zamanlarda Türk misafirlerin de dikkatini çekiyor.

Pandemi nedeniyle hayatlarımızda pek çok şey değiştiği gibi tatilden beklentiler de değişti. Tatile çıkacak olanlar kalabalık oteller yerine lüks tatil konutlarını tercih ediyor.  Uzun yıllardır Antalya’nın Kalkan bölgesinde İngiliz misafirlerin tatil tercihi olan lüks villalar son zamanlarda Türk misafirlerin de dikkatini çekiyor.

Sektörde 600’den fazla Kiralık Villa portföyü ile Türsab A grubu seyahat acentası heryervilla.com misafirlerine dilediği villaya ve istedikleri tarih aralıklarına anında rezervasyon imkanı sunuyor.

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL VİLLALAR…

Tatil Amaçlı Kiralık Villalar sunan web sitesinde tatil severlerin tatil tercihlerine göre birçok villa seçeneği yer alıyor. Balayına çıkacak çiftler için balayı villaları, muhafazakar aileler için havuzu dışarıdan görünmeyen korunaklı villalar ve muhafazakar villalar, doğa severler için doğa içerisinde villalar,  çocuk havuzlu villalar, özel havuzlu lüks villalar gibi pek çok seçenek mevcut. Kullanıcılar web sitesinde tatili için en uygun tarihleri ve villa kategorilerini seçerek kendi seçimlerine göre yüzlerce tatil villası arasından dilediğine rezervasyon gerçekleştirebiliyor.

Sitenin tatil severlere sunduğu geniş portföy özellikle Antalya’nın Kaş bölgesinde yer alıyor. Bu bölgede yer alan Kalkan Villa turizmi konusunda oldukça zengin bir bölge ve tatil amaçlı villa turizminde çok uzun yıllardır adından sıkça söz ettiren bir tatil kasabası. Ayrıca heryervilla.com misafirlerine Muğla, Fethiye, Ovacık, Kayaköy, Dalaman, Bodrum ve daha bir çok bölgede Villa Kiralama hizmeti sunuyor.

Tatil villalarının konumlandığı bu bölgeler aynı zamanda gezilecek ve görülecek tarihi noktalar bakımından da oldukça zengin bir bölge.

MİSAFİRLER GELMEDEN ÖNCE DEZENFEKTE EDİLİYOR

Villalar misafirleri öncesinde dezenfekte ediliyor ve yeni misafirlerine hazırlanıyor.  Tatil amaçlı kiralanan bu villalara tıpkı otele gidiyormuş gibi valizinizi alıp gidebilirsiniz. Çünkü turizm amaçlı hazırlanan bu tatil villaları bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz havlu, mutfak gereçleri ve nevresim takımları gibi tüm ekipmana sahip…

Tatil tercihlerini özel havuzlu lüks villalarda geçirmeyi planlayan gezginlere önerimiz tatil rotalarını bu tatil villalarına çevirmeleri olacak. Çünkü Akdeniz ve Ege’de yer alan bu tatil konutlarında oldukça keyifli bir tatil onları bekliyor olacak…

Bir önceki yazımız olan Şaşırtıcı Turist İstatistiği... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.