Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Isle of Escape Festivali, 19-21 Mayıs’ta Bodrum’da…

0

Festival konseptine inovatif yaklaşımıyla bilinen Isle of Escape, Türkiye’de ilk kez 19-21 Mayıs tarihleri arasında Bodrum’da düzenlenecek.

Sanat sergileri ve atölyelere katılımın mümkün olduğu festival, dünya çapında 20’den fazla sanatçının katılımıyla Susona Bodrum LXR Hotels & Resort ve DoubleTree By Hilton Bodrum Işık Club Resort’da yapılacak.

‘Müzik, sanat, gastronomi moda ve doğa ekseninde 3 gün’

Isle of Escape’te popüler elektronik müzik sanatçıları; yanına sanat, gastronomi, moda ve doğayı da alarak, katılımcılara çok yönlü bir festival yaşatacak. Ege mutfağından seçkiler, sokak lezzetleri ve vegan seçeneklerinde mevcut olduğu festival menüsünün yanı sıra yoga, miksoloji ve kokteyl workshopları, Sedef Gali ArtHouse pop-up workshopları, Milagron pop-up mağazası, makyaj stüdyosu da festivalde yer alacak.

Festivalde; Ameme, Avangart Tabldot, Awen (Live/Dj), Birds of Mind, Eclair Fifi, Lea Kdoch, Life on Planets, Moojo, Seth Troxler, Can Molti, Cuneyt Ozturk, Diana Swan, Dj Bey, Ezgi, Kantel, Memo Garan, Mertkan Akd, Murat Tokuz, Orkun Bozdemir, Pekiner, Saruu, Tan Guner, Umutcan Genç ve Vasil Vingas sahne alacak.

Katılımcılar, biletleri biletix sitesinden alabilecek.

Bir önceki TAYF Uluslararası Kısa Film Festivali'nde 12 ödül sahibini buldu başlıklı yazımızda Festi̇val ve Fi̇lm hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.