Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Gezinomi Genel Müdürü Deniz Selen Kılıçözgürler En Güçlü Kadın CEO’lar arasında

0

Türkiye’nin önde gelen turizm seyahat firmalarından, Gezinomi Seyahat Turizm A.Ş.’nin Genel Müdürü Deniz Selen Kılıçözgürler, Ekonomist Dergisi’nin bu yıl 12’ncisini gerçekleştirdiği ve her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne yakın tarihlerde açıkladığı ‘Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su listesinde yer aldı.

Konuyla ilgili Kılıçözgürler’in yaptığı açıklamada; “ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında, Ekonomist Dergisi ‘nin “En Güçlü 50 Kadın CEO” listesinde yer almanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu mutluluğun her ne kadar kurumsal ve kişisel bir tarafı olsa da, beni en çok heyecanlandıran kısmı, kadınlarımıza ve genç kızlarımıza “ yapabilirsiniz” mesajını iletebilmektir. Bu duyguyla, çalışan, üreten kadınlarımızın iş hayatında eşit şartlara ve fırsatlara ulaşana kadar pozitif ayrımcılık ile desteklemeye devam ederek, hak ettikleri yerlere gelmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle, başta takım arkadaşlarıma, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyorum. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün , “Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir” sözünü hatırlayarak, kadınların iş hayatında da geleceğe ışık tutacaklarına yürekten inanıyorum. “ diyerek duygularını paylaştı.

Bir önceki yazımız olan Stefan Baumert: “Türkiye’ye 1 milyon Alman turist hedefimizi aşacağız” başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.