Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

En İyi Ağva Balayı Otelleri

0

Tatil, artık bizler için sadece yazları yapılan bir etkinlik olmaktan çıkmıştır. Ülkemizin dört mevsim güzel halini değerlendirerek her fırsatta bir yerlere gidebiliriz. Genelde de çalışan insanlar oldukları şehirden pek uzaklaşmamayı tercih ederler. Eğer ki İstanbul’daysanız size böyle nefes alacak, alanlar şarttır. Bilinenin aksine, İstanbul’da böyle çok seçenek vardır. 

Şile Ağva’da bu bir nefeslik yerlerdendir. Burada bu sahil kasabasında dilediğiniz gibi bir tatil planlar istediğiniz kadar konaklayabilirsiniz. Mavi ve yeşilin her daim elini bırakmadığı bu belde, size göz kırpıyor.

En Özel Günleriniz de Ağva

Özel gün ve geceleriniz içi şehre uzak olmayan Ağva’ya gelebilir ve tatilinizi burada yapabilirsiniz. Özellikle balayı tatilleri için uygun mekânlar vardır. Düğün sonrası kendinize balayı otel arayışına girmeden önce mutlaka Ağva alternatifini değerlendirmelisiniz. O zaman hiç uzaklara gitmeyin ve bu güzel gününüzün taçlandıranı olma isteyen Ağva Nehir Evi’ni inceleyin.

Ağva’da Balayı Seçenekleri

Düğün hazırlıkları, düğün günü stresi, kalabalık, yoğunluk derken en önemli ve en gerekli tatil gruplarından birisi de balayı tatilleridir.  Kusursuz olmasının yanı sıra, size çok mutlu hissettirmesi de gerekir. Ağva Nehir Evi’ni gördüğünüzde, balayı için sıcak ve samimi bir ortamın burada olduğunu hemen anlayacaksınızdır. 

Nehir kenarında serpme kahvaltınızı yaptıktan sonra el ele yapacağınız bir doğa yürüyüşü bütün düğün yorgunluğunuzu alacak ve size iyi gelecektir. Otele ait olan deniz bisikletini kullanabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Normal bisikletlerle de bisiklet parkurlarında dolaşır ve temiz havanın keyfini çıkarırsınız. Balayı otelleri soran arkadaşlarınıza da bu güzel mekânı önermek için sabırsızlanabilirsiniz. 

Ağva Nehir Evi’nde Balayı

Balayınızı planlamak için öyle, binlerce lira harcayarak çok lüks otellerde kalmanıza gerek yoktur. Şehrinizden çok uzaklaşmadan, Göksu Nehri’nin kenarında balayınız için en uygun dairede kalabilirsiniz. Otelin bahçesine atılmış olan minderlerde uzun sohbetler edebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Daha başka otelin size sunduğu birçok olanak vardır; tekne turlarına katılabilir Göksu’da şöyle bir tur atmak isteyebilirsiniz. Otele ait hem kara bisikleti hem de deniz bisikletleriyle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Doğa yürüyüşü, hem enerji verir hem de mutluluk hormonu salgılar, hiç durmayın ve bolca gülün, eğlenin.

Yapılabilecek Etkinlikler Bir Hayli Fazla

Otel, Kilimli Koyu’na 5 km uzaklıktadır, araçla ulaşarak plaja inebilirsiniz. Ya da Ağva Plajı’na yürümek de sizi mutlu edebilir. Sonra Karadeniz’in o hırçın sularında bolca yüzer, tüm stresinizi suya bırakabilirsiniz. Nehirde balık tutabilir, sonra bu balıkları geri nehre atabilirsiniz. Butik otellerin çoğunun konsepti size kendinizi evinizde hissettirmektir. 

Ağva Nehir Evi’ de bu iddiayla yola çıkmış, hatta nehrin karşısından baktığınızdan sıcak, samimi bir görüntü çizmektedir. Otelde 9 oda var, 8 tanesi normal otel odası olarak planlanmış, 1 tane de ahşap bungalov oda var. Dilediğinizi seçerek konaklayabilir, Ağva balayı otelleri arıyorsanız, burada balayı keyfinizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Odalar, içinizi açan bir biçimde dekore edilmiştir.

Butik Otel Farkı İle Balayı

Balayı, çoğu insanın bir kere yapmak isteyeceği bir tatil türüdür. Ağva balayı otel arayanlara ideal bir otel bulmak şarttır. Evlilikte bir yola çıkarken, konforlu ama samimi bir şekilde planlanmış doğal bir tatil, bir arada olabilmenin mutluluğu ile birleşince unutulmaz kılınabilir. İstanbul’a 2 saatlik bir mesafe de hayattan kopmadan, bir tatil planı yapmak hiç de zor değildir. Ağva Nehir Evi, her şeyi sizin için planlamış, size sadece bir rezervasyon ile çıkıp gelmek kalmış. Yeni hayatınıza başladığınız bu ilk günü ölümsüz kılabilmek elinizde…

Bir önceki yazımız olan Buradan Aldım Yüzme Malzemeleri başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.