Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

EMNANA Kişiye Özel Gömlek üretimine başladı.

0

Erkek giyiminin önde gelen markalarından EMNANA 2023 yılında Kişiye Özel Gömlek üretimine başladı.

EMNANA Erkek giyimi markası olarak, gömlek, blazer ceket, chino pantolon, T Shirt, Kazak, Süveter ve erkek aksesuarları üreterek üst segment müşterilere hizmet veren bir marka olarak tanınıyor. Aksesuar olarak Saf İpek Kravat, Deri Kemer, Deri Cüzdan, Deri Çanta, Deri Pasaport kılıfı, Deri Çeklik ve Merserize Saf Pamuk Çoraplar EMNANA ürün gamı içinde yer alıyor.

EMNANA ürünlerinde kullandığı kumaşların ve malzemelerin özelliklerini müşterilerine net olarak açıklaması ile tanınıyor. EMNANA ürünlerinde sadece saf pamuk, keten, ipek, yün gibi doğal malzemeler kullanıyor ve kullanılan kumaşların kalitesini belirleyen atkı ve çözgü iplik numaraları, dokuma cinsi vb. özelliklerini müşterilerine aktarıyor.

EMNANA Kişiye Özel Gömlek satışlarını online platform üzerinden emnanayou.com web sitesi üzerinden gerçekleştiriyor. Emnanayou.com sitesinde gömlek siparişinize kumaş seçimi ile başlıyorsunuz. Yüzlerce kumaş alternatifinin içinde hızlı seçim yapabilmek için filtreleri kullanabilirsiniz. Renk ve desen filtreleri kullanarak trendlere modaya kendi tarzınıza ve zevkinize uygun kumaşları hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Materyal seçiniz filtresini kullanarak seçtiğiniz kumaşların hammaddelerini öğrenebilir, hammaddesine göre tercih yapabilirsiniz.

“Dokuma Türü” filtresini kullanarak kumaşın, jakarlı, poplin, oxford, twill gibi hangi teknik ile dokunduğunu anlayabilirsiniz.  Yine çok faydalı bir filtre, gömleğinizi seyahatlerde kullanmayı planlıyorsanız, ütü istemeyen veya bakımı kolay kumaşlara ulaşmanızı sağlayacak “Seyahat İçin” filtresini kullanabilirsiniz. Gömlek kumaşınızın yumuşak, çok yumuşak veya tok olması sizin için önemli bir tercih ise “Yumuşaklık Seç” filtresini kullanabilirsiniz.

“Hissedilen Ağırlık” filtresini kullanarak sipariş edeceğiniz Kişiye Özel Gömlek hafifliğini veya ağırlığını kontrol edebilirsiniz. Kumaşın kalitesi ve fiyatı iplik inceliğine ve bükümlü iplik olup olmadığına bağlı olduğu için “İplik Seçiniz” ve “Atkı Seçiniz” filtrelerini kullanarak kumaş kalitesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kişiye özel gömlek kumaşınızın malzemesini daha detaylı öğrenmek için “Detaylı Materyal” filtresini kullanabilirsiniz. Bu filtre ile Kumaş kompozisyonunu, kullanılan hammaddeleri ve yüzdelerini görebilirsiniz.

EMNANA, oluşturduğu emnanayou.com web sitesinin görsel kalitesi ve içeriği ile dünya pazarlarına açılmayı hedeflediğini göstermiş oldu. emnanayou.com web sitesi ile tüketicinin hizmetine sunulan pek çok yeniliği araştırmanızı öneririm.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tatil Planlarken Hava Durumunun Önemi başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.