Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Dedeman Bostancı ve Park Dedeman Bostancı’nın yeni genel müdürü Serdar Küçükyıldız oldu

0

Dedeman Hotels & Resorts International bünyesinde yer alan Dedeman Tokat’ın Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, Dedeman Bostancı Otel & Convention Center ve Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü oldu.

Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Serdar Küçükyıldız, turizm sektöründeki profesyonel iş hayatına 1994 yılında başladı. Sektörün farklı alanlarında elde ettiği tecrübeyle Dedeman kariyerine 2008 yılında Dedeman Antalya Oteli’nde Vardiya Lideri olarak başlayan Küçükyıldız, Dedeman Antalya Oteli’nde 2013 yılına kadar Rezervasyon ve Gelirler Şefi ve Kurumsal Satış Müdürü görevlerini üstlendi. 2013-2015 yılları arasında Dedeman Turizm Yönetimi İstanbul’da Merkez Otelcilik Kurumsal Satış Müdürü olarak, 2015-2018 yılları arasında da Park Dedeman Elazığ Otel Genel Müdürü olarak kariyerine devam etti.

Tokat ilinin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olma özelliği taşıyan Dedeman Tokat’ta 2018’den bu yana Dedeman Tokat Otel Genel Müdürü olarak görev yapan Serdar Küçükyıldız, Dedeman Hotels & Resorts International tarafından yapılan yeni atama ile Dedeman Bostancı Otel & Convention Center ve Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü oldu.

Turizm sektöründe 27 yıllık deneyime sahip olan Serdar Küçükyıldız, İngilizce ve Almanca biliyor.

Bir önceki Turizm Bakanı Ersoy: Önceliğimiz Marmaris'e yeni bir hikaye yazmak başlıklı yazımızda Bakan, Ersoy ve Marmari̇s hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.