Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Cevdet Eroğlu, Ekoturizm dalında birinci oldu

0

Samistal Turizm sahibi Cevdet Eroğlu, Ekoturizm birincilik ödülüne layık görüldü.

Niğde merkezli Samistal Turizm sahibi Cevdet Eroğlu, Turizm sektöründe her geçen daha çok ön plana çıkan Ekoturizm kategorisinde bir çok ülkenin adaylarının olduğu yaklaşık bin kişi içinde dünyada 3’üncü, Türkiye’de ise birinci seçildi.

Samistal Turizm sahibi Cevdet Eroğlu Uluslararası Ekoturizm ödülünü 27 – 31 Temmuz 2021 tarihinde Tokat’ta yapılacak turizm forumunda alacak.

Ekoturizm gönüllülerinin bir araya geleceği etkinliğe, Almanya Gıda ve Tarım Musteşarı Dr. Peter Bohlen, Amerikan Seyahat Acenteleri Portekiz Bölüm Başkanı Sherree M. Mıtchell ve Uluslararası Ekoturizm Derneği Başkanı John Bruno gibi Dünyaca tanınmış profosyonel Turizmciler ve uzman konuşmacılar katılacak.

Tokat Dedeman Hotel’de yapılacak olan Ekoturizm zirvesinde Niğde Ticaret Odası Turizm Komite Üyesi, TÜRSAB Doğa ve Macera Komite Üyesi Samistal Turizm sahibi Cevdet Eroğlu’ Ekoturizm birincilik ödülü takdim edilecek.

France5 TV Kanalında Türkiye Tanıtımına Samistal Turizm Desteği

Samistal Turizm sahibi Cevdet Eroğlu “Uluslararası Eko turizm Organizasyonu’na ev sahipliği yapan başta Tokat Valimiz Sn. Dr. Ozan BALCI’ya, Tokat Belediye Başkanımız Sn. Av. Eyüp EROĞLU’na , Uluslararası Ekoturizm proje Müdürü Sn. Tamilla MAMMADZADA’na ve tüm turizm paydaşlarına şükranlarımı sunarım. 

Özelikle Uluslararası turizm alanında başarılı faaliyetler gerçekleştiren Niğde merkezli Samistal turizm haziran ayı başında Fransa’nın en prestijli France5 kanalında 90 dakikalık Türkiye tanıtımına büyük katkı sunarak ülkemiz adına önemli bir hamle yapmış oldu. France5 kanalı gerek sosyal medyada gerekse televizyon alt yazısında şirketimiz Samistal Travel’i Türkiye’de en iyi acente referansları kategorisinde gösterdi” dedi.

Bir önceki "Mezopotamya" Markasının Tanıtım Programı Gerçekleştirildi başlıklı yazımızda Bakan, Bölge ve Proje hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.