Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

ZUBİZU Üyelerine Setur’dan İndirim Kampanyası

0

ZUBİZU üyeleri, Setur’la tatillerini planlayarak otel ve uçak rezervasyonlarında 100 TL’ye varan indirim kazanabiliyor. setur ve Setur mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen 3.000 TL ve üzeri kış, termal ve doğa oteli rezervasyonları ile 1.500 TL ve üzeri şehir oteli rezervasyonlarında 100 TL; 300 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında ise 50 TL indirim kazanmak mümkün.

Türkiye’nin önde gelen turizm ve seyahat acentesi Setur, seyahate çıkmak isteyen ZUBİZU üyelerine otel rezervasyonu ve uçak bileti rezervasyonlarında indirim fırsatı sunuyor. Kampanya ile ZUBİZU üyeleri, setur ve Setur mobil uygulaması üzerinden gerçekleştireceği 3.000 TL ve üzeri kış, termal ve doğa oteli rezervasyonlarında 100 TL indirim kazanacak. Sevgililer Günü’ne özel kampanya 15 Şubat’a kadar sürecek. Setur, ZUBİZU üyelerine 28 Şubat’a kadar yapılacak 1.500 TL ve üzeri şehir oteli rezervasyonlarında da 100 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca 300 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında yine 28 Şubat’a kadar 50 TL indirim var.

ZUBİZU, 20 sektörden 500’den fazla markayla yaptığı iş birliğiyle üyelerine indirim kampanyaları, üyelere özel çekiliş ve davetiyeler gibi pek çok ayrıcalık sunarak, modadan beyaz eşyaya, seyahatten dekorasyona, teknolojiden akaryakıta hayatın her alanında üyelerinin yaşam kalitesini artırmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Hayatımıza girdiği 2016 yılından bu yana 1 milyondan fazla kişi ZUBİZU’nun özel fırsatlarıyla tatil ve seyahatlerini planladı.

Setur ve diğer pek çok kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU mobil uygulamasından ulaşılabilir.

Bir önceki "Yunan adalarına feribot kısıtlamasından memnunuz" başlıklı yazımızda Ayvalık, Midilli ve Seferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.