Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Zonguldak Havalimanı 2023 Yaz Tarifesi Açıklandı

0

Çaycuma ilçesi Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havalimanı yurtiçi ve yurtdışı seferleri açıklandı. Yurtiçi Türk Hava Yolları’nın İstanbul uçuşları Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri olarak haftada 5 sefer olacağı belirtildi. Mayıs ayından itibaren yurtdışı seferlerinin haftada 4 gün sefer olacağı açıklandı.

Sunexpress Hava Yolları, Düsseldorf Havalimanı’nda Mayıs ayı itibariyle Düsseldorf–Zonguldak-Düsseldorf uçuşları Salı-Çarşamba-Cuma- Pazar günü olacak. Dortmund Havalimanı’nda ise Dortmund– Zonguldak–Dortmund uçuşları haftada 1 sefer Perşembe günü uçuş sağlayacak. Haziran ayı itibariyle yurtdışı seferleri 5 güne çıkacağı söylendi. Almanya Düsseldorf Havalimanı’nda Düsseldorf–Zonguldak–Düsseldorf uçuşları haftada 5 gün, Pazartesi-Salı-Çarşamba-Cuma- Pazar olarak belirtilirken Dortmund’da ise Dortmund-Zonguldak–Dortmund uçuşları Pazartesi ve Perşembe günü haftada 2 sefer olacak.

Corendon Hava Yolları ‘nda ise Mayıs ve Ekim aylarında Düsseldorf-Zonguldak–Düsseldorf uçuşları haftada 2 gün Cuma ve Pazartesi günleri olacak. Köln Havalimanı’nda ise Köln –Zonguldak–Köln uçuşları haftada 1 sefer olacak. 

Bir önceki Sabiha Gökçen'de bayram yoğunluğu başlıklı yazımızda Hava ve Yolcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.