Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Uçak Otobüs ve Konaklama Tek Kartta!

0

Uçak, otobüs ve konaklama tek kartta… Seyahat sitesi Enuygun, 1 yıl boyunca tüm seyahatlerde kullanılabilme özelliği ile Türkiye’de tek olan Enuygun Hediye Kart’ı çıkardı!

Uçak Otobüs ve Konaklama Tek Kartta!

Bu yılbaşında sevdikleri için klasik seçeneklerden farklı, heyecan ve umut dolu bir hediye arayanlar için Enuygun Hediye Kart ideal bir hediye alternatifi sunuyor. 2020’de pandemi nedeniyle seyahat edemeyen ya da ertelemek zorunda kalan sevdiklerinize dilediğiniz tutarda hediye kart göndererek, bir yıl içerisinde istediği zaman kullanabileceği bir seyahat hediye edebilirsiniz. 1 yıl boyunca tüm uçak bileti, otobüs bileti ve otel rezervasyonlarında geçerli olması ile Türkiye’de tek olma özelliği taşıyan Enuygun Hediye Kart, 2021’de hayallerini gerçekleştirmek isteyenleri mutlu edecek, benzersiz ve kişiye özel bir hediye seçeneği sunuyor.

Dilediğiniz tutarda dilediği zaman kullanabileceği bir hediye

Size düşen Enuygun Hediye Kart’ın sayfasına girerek “Yılbaşı” teması altında beğendiğiniz bir tasarımı seçerek, sevgi dolu bir mesaj yazmak… 100 TL, 150 TL, 200 TL, 500 TL ve 1000 TL gibi seçeneklerin yanı sıra kendi belirlediğiniz bir tutarda Enuygun Hediye Kart alabilir, gönderim tarihini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Hediyenin sahibi, Enuygun üye hesabındaki ENCüzdan sekmesinde Hediye Kartı Aktar butonuna tıkladıktan sonra e-postasına gönderilen kodu kullanarak hediye tutarını ENCoin olarak hesabına aktarabilir ve 1 yıl boyunca tüm uçak bileti, otobüs bileti ve otel rezervasyonlarında keyifle kullanabilir.

Detaylar ve satın almak için Enuygun Hediye Kart sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.enuygun.com/ucak-bileti/enuygun-hediye-kart/

Wingie Enuygun Group Hakkında

Wingie Enuygun Group, teknolojik gelişmelerin öncüsü olan, dijital düşünen ve kullanıcılarına en kusursuz deneyimi sunmak için çalışan seyahat odaklı bir teknoloji şirketidir. Wingie Enuygun Group, her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğu 17 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veriyor. Hizmet verdiği alanlar arasında; uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta yer alıyor. 6 milyonun üzerinde uygulama indirme ve son 3 yılda 15 milyondan fazla gerçekleşen bilet satışı ile seyahat sektöründe öncü olma özelliğini taşıyan Enuygun; 2028’e kadar dünyanın en büyük 5 online seyahat şirketi arasına girme vizyonuna paralel olarak, global markası Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyor.

Bir önceki yazımız olan 2021 Yazında Kruvaziyer Turizmi Hızlanacak başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.