Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Türkiye’nin en iyi yönetilen aile oteli seçildi

0

Marmaris turizminin  lider ailelerinden Deliveli ailesinin kurduğu Emre Otelleri, QM Awards’ta Türkiye’nin En İyi Yönetilen Aile Oteli seçildi.

Emre Hotels’in yeni nesil CEO’su Mustafa Deliveli ‘’Mutlu çalışanlarımızla ‘mutlu tatil’i garanti ettiğimiz otellerimizin kazandığı bu yeni ödülle gururumuz bir kez daha arttı’’ dedi.

‘’Mutluluk küçük detaylarda saklıdır’’ vizyonuyla bir aile işletmesi olarak 1987 yılında kurulan ve o günden bugüne bir uluslararası otel olarak gelişip büyüyen Emre Otelleri, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen QM (Quality Management) Awards’ın 11.’sinde Türk turizmi için büyük değer taşıyan Ege ve Akdeniz aile otellerine ödüller verildi. Aile Otelleri ana kategorisinde Marmaris dalında Türkiye’nin En İyi QM Aile Oteli Emre Hotels seçildi. Hotel Su’da gerçekleştirilen ödül töreninde Emre Otelleri adına ödülü otelin CEO’su Mustafa Deliveli aldı.

11 ülkede ve 4 dilde oylanarak binlerce yurt içi ve yurt dışı profesyonele ulaşan QM Awards Anketi web siteleri üzerinden 101 bin ziyaretciye ulaştı. Ankete katılanlar, 2020 turizminin ‘en’lerini belirledi. Yaklaşık 1 ay süren anket sonuçları, Su Hotel’de düzenlenen ödül töreninde açıklandı.

Türkiye’nin En İyi Aile Oteli seçilmekten gurur duyduğunu belirten Mustafa Deliveli; şunları söyledi: ‘’Babamın açtığı yolda aile olarak yönettiğimiz otelimizle bugün bu ödülü almak hepimizi gururlandırdı.  Marmaris merkeze 3 kilometre, havalimanına 100 kilometre mesafede bulunan otelimizde misafirlerimizle gülen yüzlerimizle ağırlıyoruz; uğurlarken gülümsemeleri bizim en büyük ödülümüz. Mutlu çalışan mutlu misafir mottosuyla hizmet veriyoruz.’’

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemlerini kurarak belgelendiren Emre Otelleri, 2020 yılında otelpuan.com sıralamasında Türkiye’nin en beğenilen ilk 100 oteli arasına seçilmişti.

Bir önceki Bu Gruptaki Oteller ‘Hayvan Dostu’ Oldu başlıklı yazımızda Hayvan, Marka ve Ni̇rvana hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.