Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Pegasus İngiltere Uçuşlarını Artırıyor!

0

Pegasus Havayolları, Türkiye’nin İngiltere’den kırmızı seyahat listesinden çıkarılmasının ardından seferlere yeniden başladı.

Pegasus Londra Stansted Havalimanı ile Manchester şehrinden İstanbul’a uçuşlara yeniden başladı. 49.9 Sterlin’den başlayan fiyatlarla Londra’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na günde iki kez 49.99 £ ‘dan başlayan tek seferlik uçuşlar sunuluyor. Pegasus Manchester’dan Türkiye’ye haftada beş uçuşla tek yön 74,99 £ ‘dan başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

İngiltere’den Antalya ve İzmir uçuşları 20 ve 21 Ekim’de başlıyor

Pegasus, ayrıca kış için Londra Stansted havalimanından Antalya ve İzmir’e yeni rotalar ekliyor. Stansted ile Antalya arasında haftada iki kez yapılan uçuşlar 20 Ekim’de tek yön 70 sterlinden başlayan fiyatlarla başlıyor.

Pegasus Londra’dan İzmir’e 21 Ekim’den itibaren haftada beş gün tek yön 59,99 £’dan başlayan fiyatlarla hizmet verilecek.

Öztürk: Talep artmaya devam ederse İngiltere’den sonbahar uçuşlarını artıracağız

Pegasus Havayolları Ticari Direktörü Güliz Öztürk, “Türkiye’nin kırmızı listeden çıkmasının ardından İngiltere’den Türkiye’ye rezervasyonlarımızda güçlü bir büyüme görüyoruz.

Sonbahar seyahatine yönelik artan bu talep ve arzuya yanıt olarak, 44 ülkedeki 119 destinasyondan oluşan ağımız genelinde mükemmel bağlantılarla Londra Stansted ve Manchester’dan Türkiye’ye uçuş programımızı genişletmekten de mutluluk duyuyoruz. Bu sonbahar ve kış aylarında esnek rezervasyon seçeneklerimizle çok daha fazla uçuş alternatifi sunuyoruz.

Talep artmaya devam ederse sonbaharda İngiltere’den uçuşlarımızın sayısını daha da artırmayı planlıyoruz ve seyahat yeniden açılmaya başladığında misafirlerimizi tekrar ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir önceki THY Başladı: ‘Gökyüzündeki favori restoran tekrar açıldı’ başlıklı yazımızda Avrupa, Hava ve Thy hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.