Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Halil Büyüktombak, Gorrion Hotel İstanbul’un Genel Müdür Yardımcısı oldu

0

Gorrion Hotel İstanbul Genel Müdür Yardımcısı görevine Halil Büyüktombak getirildi.

Konuklarına profesyonel hizmet ve ayrıcalıklı konaklama sağlayan Gorrion Hotel İstanbul, 30 yıldan fazladır turizm sektöründe görev yapan Halil Büyüktombak’ ı, 15 Aralık 2023 tarihi itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve getirdi.

1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulunda eğitimini tamamlayan Halil Büyüktombak, 1990 yılında profesyonel turizm hayatına üniversite eğitimi ile birlikte başladı. Profesyonel iş hayatında ekip çalışmasına inanan, satış kabiliyeti yüksek, disiplinli, pozitif düşünüp bilgi ve teknolojideki yenilikleri takip eden, değişime ve yeniliğe açık bir yönetici olan Halil Büyüktombak, İzmir ve Antalya bölgesindeki çeşitli otellerde yöneticilik görevi üstlendi. Turizm sektöründe misafir memnuniyetini ön planda tutarak kazandığı 30 yılı aşkın Yiyecek- İçecek bilgisini, MICE Kongre ve Banket Satış yöneticiliği ve otelciliğin diğer departmanlarında da kariyerine deneyim katarak profesyonel hayatını devam ettirmektedir.,

Bir önceki Raffles İstanbul’da iki üst düzey atama başlıklı yazımızda Olarak ve Raffles hakkında bilgiler verilmektedir.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.