Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

Ford Araç Fiyatları

0

Bireyler kendi ihtiyaçları ve zevklerine uygun otomobil modelleri seçmektedir. Özellikle teknolojinin araçlara entegre olması ile birlikte otomobil kullanımı daha keyifli hale gelmiştir. Araçlarda güvenlik ve donanım sistemlerinin tam olması bireylerin can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Ford araçları köklü ve yeniliklere uyum sağlayan bir otomobil markasıdır. Özellikle Jeep, hatchback ve Sedan araç modelleri ile bireylerin zevklerine hitap edecek tarzda otomobil üretmektedir. Ford hangi ülkenin markası ve kim kurmuştur? Ford, 1903 yılında Henry Ford tarafından Amerika’da kurulmuştur. Geçmişten günümüze kadar farklı markaları da bünyesine dâhil ederek ve kaliteli araçlar üreterek hızla büyümüştür.

Ford hem ülkemizde hem de dünyada en sık kullanılan güvenli ve konforlu sürüş imkânı tanıyan araçlar üretmektedir ve sıklıkla tercih edilen markadır. İlk olarak Ford Model T üreterek büyük bir başarıya imza atmıştır. Kurulduktan sonra uçak, kamyonet gibi araçlar da üretmiştir. Model T aracından sonra daha gelişmiş ve kaliteli özelliklere sahip Model A’yı geliştirerek uzun yıllar piyasadaki önemini korumuştur. Aynı özelliklere ve yeni teknolojiyi de uyumlayarak daha uygun fiyata Mercury marka aracı tanıtmıştır. Günümüzde ise Ford Puma, Ford Fieasta, Ford Facus gibi modellerle adından sıklıkla söz ettiriyor. Ford araç modellerinden bazıları şunlardır: Fiesta, Focus, EcoSport, Puma, Kuga, Mondeo, Edge, Tourneo Courier, S-Max, B-Max, C-Max, Transit Courier, Galaxy, Ranger’dir.

Güncel Ford Fiyat Listesi Nedir?

Ford markasının en hızlı ve kaliteli araç modeli olarak Mustang bilinmektedir. Bu modelden sonra yeni araçlara teknolojik özellikler eklenerek daha rahat kullanım imkanı sunulmuştur. Ford 2009 yılında EcoBoost modeli ile birçok ödül aldı. Ford canlı renk seçenekleri ve şık tasarımı ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ford fiyat listesi modellere ve seçim alternatiflerine bağlı olarak değişmektedir. Ancak Ford kaliteli ve ulaşabilir fiyatlarla kullanıcılar ile buluşmaktadır. Güncel Ford fiyatları şu şekildedir:

  • 2021 Ford Puma 1.0 Style fiyatı 246.700 TL’dir.
  • 2021 Ford Puma 1.0 Style AT fiyatı 266.400 TL’dir.
  • 2021 Ford EcoSpor 1.0 ST-Line AT fiyatı 333.400 TL’dir.
  • 2021 Ford EcoSpor 1.0 Syle AT fiyatı 245.400 TL’dir.
  • 2021 Ford Focus 1.5 EcoBlue Titanium fiyatı 363.400 TL’dir.
  • 2021 Ford Focus 1.5 EcoBlue Titanium AT fiyatı 376.200 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Gezilinki ile Tatil Rotanızı Belirleyin... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.