Turizmin Bütün Paydaşlarına Dair Haberler...

En Uygun Soyunma Ve Arşiv Dolapları

0

Soyunma dolapları günümüzde oldukça iş alanında görülmektedir ve ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden bizler çözüm yolunu kaliteli ürünleriyle sizin için sağlamaktayız. Tunsan Çelik olarak Türkiye’de hızla gelişen değişen teknolojinin son noktasını getirerek fark yaratmaktayız.

 

En Uygun Soyunma Dolapları

 

İş yerlerinde oldukça sayıda personel çalışmaktadır. Fabrikalar, özel firmalar, spor salonları için soyunma dolabı gerekli olmaktadır. Hatta okul soyunma odaları, işçi soyunma dolabı, vb. şeklinde birçok toplu yerlerde soyunma odalarına gerek duyulmaktadır.

 

Personelin veya spora gelen müşterinin, okullardaki öğrencilerin giyim değiştirmesi gerekmektedir. Bazen bu dolaplar işyerlerinde birden fazla personel birlikte kullanmaktadır. Bazı firmalar de her personel için ayrı ayrı dolap temin etmektedir. Bundan ötürü bu yerlerde dolap ihtiyacı doğmaktadır. İşte tam bizde şirket olarak bu durumda imdada yetişmekteyiz. Makalenin geri kalanında en uygun soyunma dolabı ile ilgili bilgi verilmektedir.

* Çelik dolaplar: İş yükü fazla olan mekanlarda kullanılmak için üretilmektedir. Çalışanların eşyalarını rahatça bırakabilmesi için kullanışlı olmaktadır. Çoğu alanda bu tarz dolaplarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Yurtlar, hastane, spor salonları, okul, fabrika gibi kalabalık ortamlarda bu dolaplar tercih edilmektedir. 4 kapılı ve 6 kapılı dolaplar daha çok tercih edilmektedir. Tamamen çelikten üretildiği için oldukça dayanıklı olmaktadır. Genellikle elektrostatik toz boyası kullanılmaktadır. Bu boya uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanılmaktadır.

 

Yükseklikleri genel anlamda 200 santimetre olup, derinlik 37 cm genişlik ise 95 cm olmaktadır. Bu ölçüler standart değildir, değişik ölçüler istenirse istenilen şekilde hususi üretimlerde yapılabilmektedir. Bu dolaplar büyük firmalarda, okullarda, askeriye de oldukça tercih edilmektedir. Çünkü çekmecelerinin, askılık kısımlarının aynı yerdedir ve fazla yer kaplamamaktadır.

 

Tek, iki, üç veya dört kapılı soyunma dolabı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bunlar istenirse özel olarak dizayn edilebilmektedir. Tek kapılı modeller isteğe göre 2 kapılı yapılabilmektedir. İkili dolaplarımız ise arzuya göre alta bank eklenerek yerden yükselmektedir. Farklı kilit çeşitlerimiz bulunmaktadır. Asma kilit ve gömme kilit çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca isteğe göre farklı çeşitler de yapılmaktadır.

 

En Uygun Arşiv Dolapları

Birçok yerde yoğun bir biçimde evrak birikmektedir. Çoğu zaman bu evrakların arşivlenmesi gerekmektedir. Bu evrakların başlıca saklandığı bölgeler bankalar, postaneler, devlet daireleri, fabrikalar, okullar, hastaneler olarak bilinmektedir. Bu yüzden evrakları daha rahat bir biçimde bulabilmek önemli olmaktadır. İş verimini ve düzenini arttırmak için arşivleme dolapları kullanılmaktadır.

 

Bu dolaplara alfabetik veya numaralama sistemi ile işlevsellik kazandırılmaktadır. Böylece enerjiden ve zamandan tasarruf sağlamak mümkün olmaktadır.

 

En uygun arşiv dolabı içinde raylı sistemler tercih edilmektedir. Ölçüleri mevzusunda birçok alternatifler bulunmaktadır. Ayrıca kullanım alanınıza veya ihtiyacınıza nazaran dilediğiniz norm ve ebatlarda hususi olarak üretilmektedir. Dayanıklı araç-gereç ile üretilen ve elektrostatik toz boya ile renklendirilmiş dolaplarda kilit sistemi de bulunmaktadır. Böylece güvenlik en üst seviyeye çıkmaktadır. Demonte sistemi ile de dolapların yerlerini gerektiğinde rahat bir biçimde değiştirebilmektedir. Ürününüzü mekânınıza ahenk sağlaması için değişik renkler ile boyanmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Tatil Villaları Unutulmaz Bir Tatil Fırsatı Sunuyor başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Skorumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.